sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل ایمنی قفل کردن مراحل

قفل ایمنی قفل کردن مراحل

Jul 12, 2017

گام های فهرست ایمنی قفل
مرحله 1: کار خود را آماده کنید
آماده خاموش کردن انرژی است انواع مختلف انرژی (برق، انرژی مکانیکی، انرژی هوا و ...) و خطر بالقوه آن است. دستگاه حفاظت انزوا (قفل ایمنی) را بگذارید و آماده خاموش کردن انرژی باشید
مرحله 2: کار را اطلاع دهید
اطلاع از اپراتور و مدیر کار که ممکن است توسط جداسازی دستگاه محافظ تحت تاثیر قرار گیرد.
مرحله 3: کار را ببندید
دستگاه یا دستگاه را ببندید
مرحله 4: کار قفل امن
از قفل ایمنی و ایمنی مناسب برای قفل کردن تمام انرژی برای خاموش کردن تجهیزات یا ماشین استفاده کنید. هنگام قفل کردن امن، مطمئن شوید که هیچ کس نمی تواند سوئیچ یا شیر را باز کند. و سپس یک برچسب هشدار دهنده در قفل امنیتی برای جلوگیری از عملیات تصادفی قرار دهید.
مرحله 5: کار آزمایشی
تست تمام کنترل ها و مدارهای دستگاه برای اطمینان از اینکه انرژی کاملا جدا شده است.
مرحله 6: کار تعمیر و نگهداری
با توجه به استفاده از ماشین های مختلف، برای تعمیر و نگهداری، مانند برخی نیاز به حفظ یک ماه، برخی دیگر ... ...
گام 7: بازگشت به عملیات عادی
هنگامی که تمام کار تکمیل شده و قفل ایمنی / لیست ایمنی آزاد می شود، اطمینان حاصل کنید که کلیه قفل های امنیتی و مدارهای مکانیکی و مکانیکی حذف می شوند. اطمینان حاصل کنید قبل از انرژی مجدد انرژی، تمام کارگران را مطلع سازید.
بر اساس گزارش سازمان های حرفه ای آمریکا نشان می دهد که در تمام حوادث صنعتی 10٪ از حادثه در صورت عدم استفاده صحیح از قفل ایمنی برای قفل امنیتی مربوط به به طور متوسط 250،000 در سال با قفل ایمنی بدون قفل امنیتی ذکر شده صنعتی تصادفات، به طور متوسط بیش از 200 نفر کشته شده اند هر سال، بیش از 60،000 نفر زخمی شدند، علت سالانه حادثه ناشی از تعداد روزها به مدت 24 روز. به همین دلیل، OSHA ایالات متحده در تاریخ 1 سپتامبر 1989 در مورد کنترل انرژی خطرناک (فهرست قفل امنیتی) صادر شده است. این الزام نیاز به تمام منابع انرژی در محیط تولید صنعتی دارد و برای تعمیر و نگهداری و تعمیر تجهیزات لازم است "قفل کردن / خارج کردن برچسب". عدم انجام چنین کاری ممکن است منجر به اتلاف انرژی هوا و یا خطرناک شود و موجب آسیب شود.
نقش اصلی قفل ایمنی قفل کردن تجهیزات و یا منبع انرژی است، به طوری که اپراتورها در تجهیزات و یا نگهداری منبع انرژی می توانند به طور موثر کنترل انتشار انرژی، جلوگیری از حوادث، به منظور محافظت از ایمنی کارگران.
راهنمایی نگهداری ایمنی Padlock یکی
قفل ایمنی ما اغلب استفاده می شود، بنابراین ما باید توجه به معمول تمیز، من گفت: تمیز است فقط قفل ایمنی پاک کردن با همان جدید با جدید است، آن را دشوار است برای تکمیل، اما او مهم نیست مهم ترین تمیز کردن منطقه سیلندر است، ما باید اطمینان حاصل کنیم که سیلندر قفل چیزی وارد نمی کند، در غیر این صورت قفل امنیتی باز خواهد شد، بنابراین نه تنها نمی تواند نقش قفل ایمنی ما را به دست آورد، بلکه ما را به افزایش A بسیاری از مشکلات
ایمنی قفل تعمیر و نگهداری کودتای دو
انسانها نمی توانند زمان تخریب را تحمل کنند، سن همیشه چیزهای زیادی را نشان می دهد که سن ما را نشان می دهد، از قبیل چین و چروک ها بیشتر و بیشتر آشکار می شود، و قفل امنیتی ما نیز تحت تأثیر آن قرار می گیرد، اگر چه ظاهر چروک ها اما با گذشت زمان، سیلندر در لایه اکسیداسیون ظاهر می شود، بنابراین ما باید این وضعیت را به تعویق بیندازیم، باید به طور مرتب روغن های سیلندر قفل، پودر گرافیت یا پودر مداد و غیره تزریق شود.