sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
صحبت در مورد سه مزیت قفل شیر

صحبت در مورد سه مزیت قفل شیر

Aug 14, 2017

صحبت در مورد سه مزیت قفل شیر
با پیشرفت اجتماعی، تکنولوژیکی و فرهنگی، ایمنی قفل های مکانیکی به طور فزاینده ای قادر به پاسخگویی به نیازهای مردم شده است و تا حدی قدرت اقدامات امنیتی در واقع مربوط به هویت، وضعیت، قفل الکترونیکی Valve ( از جمله رمز عبور قفل، قفل، قفل اثر انگشت، قفل عنبیه، و غیره) به عنوان نسل جدیدی از مزایای فن آوری شناسایی تبدیل شدن بیشتر و بیشتر آشکار، به تدریج جایگزین قفل مکانیکی به سرب جدید صنعت قفل است.
شیر سوئیچ کردن مزایای یک:
طراحی پایداری سه عامل وجود دارد که معمولا بر پایداری قفل الکترونیکی تأثیر می گذارد، از جمله: 1. پایداری و قابلیت اطمینان ساختار سیلندر و ساختار کلاچ شرح داده شده در بالا؛ 2. ثبات و قابلیت اطمینان حالت کار موتور، نوع موتور اختصاصی قلم موی کربنی؛ 3. مدار منطق بخشی از ثبات و ضد مداخله، معیار بازرسی برای دیدن اگر طراحی مدار حفاظت وجود دارد.
دروازه شیر دو مزیت دارد:
نگهداری خوب از استفاده از مواد جدید: اگر تعمیر قفل اثر انگشت خوب است، آسان برای تعمیر، می توانید تعمیر کم هزینه ارزان استفاده می شود، می تواند اثر انگشت قطعات Valve Lockout اغلب در حالت فنی خوب است، یک بار از خطا، چرا که شما می توانید به سرعت تعمیر کم هزینه، بدون نیاز به جای قطعات جدید و یا اثر انگشت جدید Valve Lockout، که در واقع گسترش انگشت اثر Valut Lockout زندگی است. علاوه بر این، در طراحی قفل شیر، با توجه به اثر انگشت اثر Valve Lockout استانداردهای عملکرد و الزامات برای انطباق با انتخاب مواد جدید، بلکه برای افزایش عمر اثر انگشت دروازه شیر یک راه خوب، مانند قفل قفل با مواد آلیاژ و اثر انگشت نانو پردازش قفل شیر، از بدن قفل پلاستیک به دوام و تعمیر و نگهداری آسان است. امنیت سیستم های امنیتی هوشمند بسیار مهم است. علاوه بر این، عوامل محیطی در مناطق مختلف نیز تاثیر گذار بر اثر قفل کردن قفل اثر انگشت مانند دما و رطوبت، فشار هوا، آلودگی، نور، باران و برف و سایر عوامل نیز می باشند. در خرید Valut Lockout اثر انگشت نباید عوامل محیطی خود را نادیده بگیرد، باید انتخاب کنید که شرایط اثر انگشت Valve Lockout را برآورده کند، بسیاری از تولیدکنندگان نشان داده اند که محصولاتشان محیط ضد خشن است، اما بیش از یک آزمون می تواند مزایا را بداند از قفل شیر.
دروازه شیر سه مزیت دارد:
کار تعمیر و نگهداری این است که عمر اثر انگشت را افزایش دهد. قفل شیر Valve Lockout بخش مهمی از استفاده از روش های تعمیر و نگهداری مناسب می تواند به طور موثر زندگی قفل اثر انگشت اثر گذارد. لازم است یک کار خوب از اثر انگشت قفل کردن کار تعمیر و نگهداری روزانه انجام دهید، به طوری که قفل کردن قفل اثر انگشت برای حفظ حالت فنی خوب؛ برای اصلاح استفاده و بهره برداری از اثر انگشت قفل شیر، کاهش و جلوگیری از خطاهای انسانی ناشی از اثر انگشت شکست قفل شیر. برای تعمیر و نگهداری منظم و نامنظم مناسب و مناسب، اثر انگشت را نگه دارید Valve Lockout تمیز، پاکیزه، به طور منظم وضعیت فنی اثر انگشت قفل شیر کنترل، پردازش غیر طبیعی را به موقع، برای سست کردن و تنظیم تنظیم به موقع سفت و محکم قطعات، بعضی از قطعات پوشیدنی برای جایگزینی پیشگیرانه.
تاریخ تایید کرده است که ظهور هر تکنولوژی جدید فرصت های ثروت زیادی به بار می آورد. تاریخ نیز تایید کرد که در محصولات با تکنولوژی بالا در بازار مبارزه، تنها آن فن آوری و نام تجاری، شرکت های پیشرو هستند که در پایان خنده می کنند.
قفل شیر از قفل مکانیکی عمومی متفاوت است، با سیستم خودکار قفل سنسور اتوماتیک، او به طور خودکار درب را در حالت بسته، سیستم را به طور خودکار قفل می کند. قفل سوپاپ را می توان با اثر انگشت، صفحه نمایش لمسی، قفل درب کارت باز کرد. B. قفل اثر انگشت عمومی در استفاده از ثبت رمز عبور / شناسایی اثر انگشت و سایر توابع مناسب نیست، به ویژه هنگامی که سالمندان و کودکان، اخیرا از قفل شیر، شما می توانید صداهای خود را منحصر به فرد باز کنید، اجازه می دهد تا کاربران را به کار راحت تر درک .