sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
مفهوم قفل کردن برچسب تبدیل شده است به طور فزاینده محبوب است

مفهوم قفل کردن برچسب تبدیل شده است به طور فزاینده محبوب است

Sep 05, 2017

مفهوم Lockout Tag به طور فزاینده ای محبوب شده است
مفهوم قفل کردن برچسب به تدریج محبوب است، به عنوان یکی از داغترین دسته ها، برچسب قفل به تدریج تبدیل به بسیاری از مصرف کنندگان شیطان از شی. بسیاری از شرکت های اینترنتی، تولیدکنندگان املاک نیز با هدف Lockout Tag این بازار را هدف قرار داده اند. با این حال، به علت فقدان استانداردها، صنعت قفل هوشمند چین چهره ی کلانتری دارد، طراحی عقب مانده، قیمت بالا است، کالاها نسخه و مسائل دیگر را ندارند. به منظور توسعه بیشتر خط، وزارت امنیت عمومی و پلیس با مرکز تست کیفیت محصولات الکترونیکی و اتحادیه استراتژیک فناوری صنعت فناوری صنایع سخت افزار اخیرا یک اصلاح استاندارد الکترونیکی جدید ضد سرقت را راه اندازی کرده است. در حال حاضر، "استاندارد الکترونیکی قفل الکترونیکی ضد سرقت" اولین پیش نویس را تکمیل کرده است، در مرحله ممیزی است.
صنعت معتقد است که این استاندارد بیشتر بازار قفل کردن چین را فعال خواهد کرد. اگر چه چشم انداز صنعت، اما به عنوان تولید کنندگان هنوز هم نیاز به پاک کردن، محصولات Lockout برچسب را به خانه های مردم عادی نیاز به در نظر گرفتن دو عنصر امن و راحت است.
بهبود استاندارد صنعتی
اگر چه Lockout Tag این توسعه محصول در حال ظهور در نوسان کامل است، اما همچنین توسط تولید کنندگان و مصرف کنندگان دنبال دنبال، اما بازار قفک تگ هنوز استاندارد نیست، استاندارد شده است، مانند کلفت، طراحی عقب مانده، قیمت بالا است، کالا انجام نسخه و مسائل دیگر و مشتریان برای درب هوشمند قفل این چیز جدید خطاهای بسیاری وجود دارد، از جمله ساده است که قفل اثر انگشت بیومتریک، عنبیه، تشخیص چهره و دیگر Lockout Tag بیشتر ضد سرقت؛ عملکرد Lockout Tag بیشتر فاکتور ایمنی بالاتر است، مردم تمایل دارند روی "هوشمند" تمرکز کنند، در حالی که امنیت آن را به عنوان یک محصول خانگی نادیده می گیرند و حتی گاهی اوقات تولید کنندگان توجهی نمی کنند. این سوء تفاهم شناختی، اما بعضی از کسب و کارها را به استفاده از فرصت برای تبلیغ تبلیغ دروغ، افزایش عملکرد چشم و سپس افزایش قیمت، اختلال در نظم مصرف طبیعی، و همچنین سایه در بازار قفل کردن برچسب، باعث شده است. برای استاندارد سازی پیشرفت صنعت الکترونیک ضد انفجاری الکترونیکی، ارتقاء محصولات ضد قفل الکترونیکی الکترونیکی چین، سطح کیفی و درجه کلی، وزارت امنیت عمومی و پلیس با مرکز آزمایش تست محصول الکترونیکی و فناوری صنعت فناوری صنعت فناوری نوین اتحاد به طور مشترک راه اندازی مجدد "استاندارد ضد انفجار الکترونیکی جدید" را بازنگری کرد. در حال حاضر، "استاندارد الکترونیکی قفل الکترونیکی ضد سرقت" اولین پیش نویس را تکمیل کرده است، در مرحله ممیزی است.
نه تنها "Lockout Tag" هرج و مرج بازار، محصولات مربوط به Lockout Tag، خطرات امنیتی اطلاعات را نمی توان نادیده گرفت. در عصر داده های بزرگ، اطلاعات هویت شخصی و عادت های مصرفی کاربر قادر به ذخیره سازی، اداره، جمع آوری و استفاده از داده های مختلف می باشند، که به برخی از جنایتکاران با تکنولوژی بالا امکان استفاده از فرصت را می دهد. به مردم زندگی نمی توان خطر های امنیتی را دست کم گرفت.
در حال حاضر خطرات امنیتی Lockout Tag وجود دارد، هرج و مرج بازار، علت اصلی استاندارد صنعت یکپارچه نیست. پالایش و پالایش استاندارد ضروری است که مارک Lockout Tag را در معرض تحول جدید قرار می دهد تا بازار تکه تکه را برای استاندارد سازی بیشتر، که برای کل صنعت و مصرف کنندگان بسیار مثبتی است، ترویج کند.

هوشمند ≠ قابل اعتماد، امن و راحت نیازهای عمومی است
برچسب قفل کردن به عنوان بخشی از محصولات در حال ظهور اینترنت، نباید مستقل از Tag Lockout باشد، بلکه باید با توسعه Lockout Tag مکمل باشد. در حال حاضر، Lockout Tag چین هنوز در آموزش مدل، ساخت پلت فرم و انباشت کاربر از مرحله اولیه، محصولات Lockout Tag، چگونگی گرفتن «نقطه درد» مصرف کننده است، تولید کنندگان بیشترین بحث را دارند.
برای مصرف کنندگان، انتخاب محصول Lockout Tag یک نام تجاری اعتماد محصول است، زمانی که انتخاب مصرف کنندگان محصولات خانگی جعلی و ناقص است، نه تنها آسیب پذیر به اعتماد مصرف کننده، مهمتر از همه، کل تصویر شرکت و کل صنعت تاثیر منفی .