sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
محبوبیت قفل ایمنی غیرقابل توقف است

محبوبیت قفل ایمنی غیرقابل توقف است

Oct 16, 2017

محبوبیت قفل ایمنی غیرقابل توقف است
با توسعه علم و فناوری، سطح زندگی افراد نیز افزایش می یابد، ما باید از قفل های سنتی خودداری کنیم، قفل ایمنی بالاتری را انتخاب کنیم، قفل ایمنی امن تر و راحت تر، صنعت قفل Baode از تقاضای بازار، ایمنی چشم انداز Padlock گسترده است.
توسعه ایمنی قفل هنوز هم بسیار چشمگیر است، اما هنوز هم به نوآوری برای پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان بالاتر، ما خرید ایمنی قفل زمانی که ما باید یک محصول نام تجاری رسمی را انتخاب کنید، بنابراین کیفیت بهتر است، عملکرد ایمنی نسبتا بالا است، امید شرح فوق می تواند به همه کمک کند.
استانداردهای زندگی مردم همچنان بهبود می یابند، راحتی محیط خانه و مسائل امنیتی نیز به سطح جدیدی می رسد و صنعت خانه های هوشمند به عنوان نماد بذرهای چند سال گذشته به سمت وضعیت فعلی بامبو شکسته، توسعه آشکار است. قابل درک است که در اروپا و ایالات متحده و سایر کشورها، میزان نفوذ ایمنی Padlock 50٪، در حالی که در کره جنوبی و یا حتی در چین به 90٪ رسید، نرخ نفوذ کنونی تنها 2٪ است. در خانه هوشمند ملزم به محبوب کردن روند کلی زندگی است، که نشان می دهد ایمنی قفل بازار شامل فرصت های تجاری بزرگ است. با توجه به تحقیقات نشان می دهد که آگاهی نام تجاری جوان نسبتا قوی است و فرصت های بزرگ کسب و کار همگی از نام تجاری نیستند، زیرا محصول طراحی شخصی و همچنین تجربه هوشمندانه و همچنین کیفیت مواد دارای تقاضای بسیار بالایی است. برای تجارت Business Safety، فناوری و نوآوری با چالش های بزرگی مواجه خواهند شد.
شرکت ها می خواهند توسعه سریع صنعت خانه های هوشمند را توسعه دهند، ما باید آگاهی از نام تجاری شرکت را افزایش دهیم. برند محتوای اصلی محصول است، آگاهی از نام تجاری از دیگر ابزارهای بازاریابی متفاوت است، در بازار کشورهای توسعه یافته، شناسایی نام تجاری جایگزین شناسایی محصول شده است، تنها عامل در انتخاب بازار تبدیل شده است. هنگامی که نام تجاری به مغز انسان وارد حافظه شود، نام تجاری نیز به شکل مواد مغز موجود خواهد بود، بنابراین یک آگاهی از نام تجاری ایجاد می شود. آگاهی از برند ما تصور کلی از یک محصول را به نمایش می گذاریم.
کارشناسان صنعت، انتظار می رود که در چند سال آینده در بازار بمانند، اما کسب و کار ایمنی قفل در حال حاضر بسیار نیست. در بازار رقابتی فزاینده ای که می داند چگونه نیازهای هوشمند مشتری را برآورده می کند، چه کسی واقعا می تواند بازار را جذب کند.
قفل ایمنی پیشرفت سخت افزاری هوشمند، در حال حاضر، فناوری و محتوای فناوری بالابر ایمنی بالاتر، از جمله قفل رمز، قفل کارت هوشمند، قفل اثر انگشت و غیره به علت راحتی منحصر به فرد آن و بلوغ تدریجی تکنولوژی و استفاده از اثر انگشت بیومتریک قفل، بلکه همچنین به دلیل اثر انگشت منحصر به فرد، نمی تواند کپی شود، حمل آسان، فراموش نکنید، از ویژگی های چشم انداز بازار گسترده تر از دست دادن نیست. صنعت قفل Baode هرگز این جنبه از نوآوری تحقیق و توسعه را متوقف نکرده است.
با توجه به کلید قفل برای تعیین: کلید قفل ایمنی بسیاری از متقابل، دهان گرد، هلال، انواع اشکال و قطعات، بسیاری از مواد کلیدی برای آلیاژ آلومینیوم زنده مس، کپی آسان است، مواد بهتر در حال حاضر فولاد وجود دارد، کلید های الکترونیکی جدید، امنیت بالا وجود دارد.
با توجه به شارژ ایمنی قفل قفل و ضخامت ورق برای قضاوت: پس از آن شما می توانید درب ضد سرقت را نصب کنید زمانی که شما به چشم عمومی گربه از درب نگاه کنید تا ببینید چه چیزی در داخل است، اگر برخی از چشم گربه خوب است، و آیا نمی افتد، شما می توانید در زمان Padlock ایمنی را ببینید. مصرف کنندگان می توانند در درب مقابل درب گول بزنند، صدای گوش دادن به واقعی، نشان می دهد که ضخامت فولاد به اندازه کافی و پرکننده است. اگر صدای "پف" به نظر می رسد، نشان می دهد که ضخامت ورق فولادی کافی نیست.