sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
اهمیت طراحی قفل برچسب در زندگی واقعی

اهمیت طراحی قفل برچسب در زندگی واقعی

Aug 03, 2017

اهمیت طراحی Lockout Tag در زندگی واقعی
آیا می توانم چپ یا راست را در چنگال بچرخانم؟ آیا این دفترچه فروش است که من دنبال آن هستم؟ آیا به مقصد من رسیدی؟ هر بار یک مکان عجیب و غریب، قفل کردن برچسب می تواند به ما پاسخ یا هدایت بدهد.
اگر ما نمیتوانیم انتظاراتمان را در نقطه انتخابی برآورده کنیم، نمی توانیم اقدامات برنامه ریزی شده را ادامه دهیم و با معضل مواجه شویم. در این زمان، اگر ما نمی توانیم دوباره برنامه ریزی کنیم، به دنبال اطلاعات جدید می گردیم، احساس غربت می کنیم.
هنگامی که ما از طریق فضا عبور می کنیم، اطلاعات بیشتری به دست می آوریم. این امر مستلزم برخورد با اطلاعات به اصطلاح وزارت اطلاعات است. در این مورد ما واقعا نمی توانیم محیط اطراف را مشاهده و درک کنیم. توجه به هر حامل اطلاعات تنها می تواند برای مدت کوتاهی حفظ شود.
در این راستا، سازماندهی و تکمیل اطلاعات نقش ضروری زیر را بازی می کند:
1. اطلاعات کلیدی باید داده شود تا کاربران بتوانند به راحتی به تگ قفل مکان پاسخ دهند.
2. اطلاعات باید در جای مناسب برای ایجاد یک فوریت استفاده شود، به طوری که کاربران آن بهترین جهت گیری موقعیت را دریافت می کنند.
در حال حاضر، صنعت تولید برچسب Lockout نشان دهنده یک پیشرفت شدید است. تحویل سریع اطلاعات باعث می شود بسیاری از شرکت ها یا افرادی پیدا شوند که برچسب قفل شخصی را به سرعت و به طور عمیقی از یکی از راه های مهم آنها آگاه کرده است. این باعث می شود که صنعت تولید برچسب قفل شده سریعتر شود، بیشتر و بیشتر روش های تولید Lockout Tag و مواد جدید توسعه و استفاده می شود. بنابراین، بسیاری از گزینه ها، چگونه می توانیم آن را شناسایی کنیم؟
امروز ما می دانیم که برچسب Lockout Tag در "انتخاب گرم" - Aluminum Lockout Tag. یافته های آلومینیوم برای سالهای زیادی مورد استفاده قرار گرفته است، پس چرا هنوز هم مردم آن را دوست دارند؟ چه جالب است؟
مفهوم طراحی و استفاده از مواد برچسب آلیاژ آلومینیوم آلیاژ آلومینیوم از اروپا به دست می آید، که نمونه ای جذاب تر و مفهومی متنوع تر را برای خانواده های مواد خاصی برای چین در نظر می گیرد.
در مقایسه با مواد سنتی، آلیاژ آلومینیوم زنگ نمی کند، درمان سطح در انواع مختلف، اطلاعات را می توان به طور مستقل جایگزین، استفاده از هزینه کم، تعمیر و نگهداری بسیار مناسب است. از زمان فرود در چین در سال 1996، پس از تعداد زیادی از تامین کنندگان مواد، شرکت های طراحی و شرکت های تبلیغاتی در طول سال ها برای تبلیغ و تلاش برای حضور در حال حاضر می توان گفت که به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گیرد. در برخی از نیازهای بالایی از یک محیط نسبتا قوی، به ویژه در بیمارستان به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است، و به زودی بخشی از محیط زیست برای پذیرش و جایگزین عطارد سنتی copperplate، چاپ پلکسی گلاس و دیگر محصولات.
توسعه برچسب آلیاژ آلومینیومی در حال حاضر تبدیل به یک سری کامل و به خوبی طراحی دسته های برچسب قفل کردن است. برچسب قفل کردن آلومینیومی اولیه در چین نیز از تقلید از محصولات اروپایی شروع می شود، اما در حال حاضر با بسیاری از شرکت های سرمایه گذاری در صنعت برای ارتقاء توسعه سریع خود، مهمترین چیز این است که آنها مجموعه ای از قفل موفقیت آمیز برای سیستم برچسب چینی بازار، یک شرکت تولید کننده قفل کردن آلومینیوم ساخته شده از چینی ساخته شده است و برخی از سری ها با موفقیت در بازار خارجی قرار دارند.
مزایای مواد آلیاژ آلومینیوم
آلومینیوم یک فلز گرانبها است، خود دارای یک بافت فلزی مات است، نجیب و متکبر نیست، و از طریق سطح برخی از درمان، می تواند یک اثر بافت خاص داشته باشد.
1، نور - به دلیل صفحه آلومینیومی در هر متر مربع وزن 2.71 کیلوگرم / میلی متر، بنابراین پانل می تواند ضخامت تا 3mm و یا بیشتر، تا حد زیادی افزایش سطح flatness سطح؛
2، زنگ نزنید - اکسیداسیون آلومینیوم آهسته است و دیوار رنگی زنگ نمی شود؛
3، آسان به رنگ - آسان برای ساخت فیلم متصل، پردازش به درستی، دوام سطح می تواند با پایان ماشین قابل مقایسه است؛
4، نصب آسان - با توجه به وزن کم، نصب بسیار سبک تر است.