sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
ویژگی های امنیتی قفل ایمنی چیست؟

ویژگی های امنیتی قفل ایمنی چیست؟

Aug 14, 2017

ویژگی های امنیتی قفل ایمنی چیست؟
قفل ایمنی یک قفل هوشمند است، فناوری اطلاعات کامپیوتر، تکنولوژی الکترونیکی، تکنولوژی مکانیکی و تکنولوژی پیشرفته سخت افزار کریستال کامل است. در سال های اخیر، با توسعه خانه های هوشمند، Padlocks ایمنی در بازار بیشتر و بیشتر محبوب، عملکرد و امنیت آن است که بیش از قفل مکانیکی، مردم بیشتر و بیشتر شروع به انتخاب قفل امن، ما همه می دانیم که استفاده از قفل ایمنی ویژگی های ایمنی قفل ایمنی چیست؟
ویژگی های ایمنی قفل امنیتی:
1، درب باز شدن درب اضطراری: در مورد اورژانس، قدرت خارجی موجود برای باز کردن درب نیز می تواند از کلید اضطراری برای باز کردن درب استفاده کند. مانند وقوع آتش سوزی و سایر شرایط اضطراری نیز به سرعت و ایمن درب را باز می کنند.
2، عملکرد زنگ هشدار ولتاژ پایین: ولتاژ کم است، زنگ ایمنی زنگ هشدار کم (پیشنهاد می شود که باتری را در اسرع وقت جایگزین کنید) در طول زنگ هشدار کم ولتاژ، قفل ایمنی بیش از 200 بار.
3، چند سطح مدیریت رمز عبور: رمز عبور کاربر و رمز عبور مدیریت رمز عبور سلسله مراتبی، رمز عبور کاربر و رمز عبور را می توان با توجه به نیاز مشتری برای تغییر سفارشی.
4، حفاظت از رمز عبور: هنگامی که رمز عبور برای سه خطا ورودی متوالی، مادربرد ایمن قفل برای 15 دقیقه قفل شده است، به طور موثر جلوگیری از رمز عبور مخرب به سرقت.
5، عملکرد قفل دوگانه:
قفل خارجی اجباری: در داخل نمی توان باز کرد، برای جلوگیری از نفوذ، خارج می شود.
قفل داخلی اجباری: خارج نمی تواند باز شود، بنابراین شما در خانه آرامش بیشتری از ذهن، امن است.
6، تسمه تلگراف زنگ تابع: قفل درب در حالت، قفل را انتخاب کرد، قفل شکسته به قفل الکترونیکی صدای زنگ قوی است صادر می شود.
7، عملکرد رمز عبور مجازی ضد نفوذ: قبل از وارد کردن هر کد تداخل، رمز عبور صحیح وارد کنید، به طور موثر دیگران را از سرقت گذرواژه ها، سرقت، جلوگیری کند.
8، عملکرد قفل خودکار: استفاده از هسته قفل اتوماتیک، درب اگر پوشش کاذب و یا مجازی جلد قفل ایمنی قفل به طور خودکار قفل، ورود و خروج امن تر است.
قفل ایمنی ایمنی از طریق تأیید هویت شناسایی اثر انگشت، حفاظت امنیتی بسیار زیاد، بسیاری از خانواده ها در قفل ایمنی نصب می شوند. اجزای قفل ایمنی چیست؟
1، صفحه LCD
محصولات داخلی می توانند این پیکربندی را از تولیدکنندگان ارائه ندهند، اغلب آنها تنها با نورپردازی و صدا می گویند که این ماژول های اثر انگشت با تابع دستیابی به آن همراه است. صفحه نمایش LCD را تنظیم کنید، می توانید عمل کاربر راحت تر و ساده تر انجام دهید. مصرف برق بالاتر از نور و صدا است. اما استفاده از کریستال مایع مطمئنا ایمنی Padlock را هوشمندتر می کند، عملیات کاربر ساده تر است، واضح است. پیکربندی کریستال مایع یک تجمع مواد ساده نیست، بلکه شامل طراحی منطقی نرم افزار و سیستم های مدار می شود.
2، تراشه
تکنولوژی تراشه چهره موانع چهره چینی فناوری اطلاعات است، تکنولوژی کنترل و انحصار ایالات متحده است. در حال حاضر، چین با موفقیت توسعه یک تراشه پردازش حرفه ای DSP ایمنی Padlock، تراشه به طور کلی در تایوان بسته بندی شده، تولید کنندگان داخلی نرم افزار الگوریتم سوزاندن؛ اکثریت قریب به اتفاق تولیدکنندگان ایمنی قفل با استفاده از تراشه الگوریتم اثر انگشت داخلی.
3 سنسور
حسگر قفل ایمنی عمدتا سنسور نوری و سنسور نیمه هادی است، سنسور نوری به طور عمده به استفاده از coms و دیگر دستگاه های حسگر نوری، دسترسی به تصاویر اثر انگشت اشاره دارد. بازار معمولا به شکل کلی ماژول ساخته می شود، از جمله سنسورهای قیمت پایین تر هستند ، اما بزرگتر مورد استفاده در قفل ایمنی، کنترل دسترسی اثر انگشت و سایر محصولات.
4، ماژول اثر انگشت
به عنوان بخش جلویی زنجیره صنعتی، شرکت های نرم افزاری حرفه ای و موسسات ایمنی Padlock R & D برای ارائه گروه ماژول اثر انگشت وجود دارد. اکثر این ماژول ها به کشور وارد شده اند و سپس فضای توسعه ثانویه مربوطه را فراهم می کنند. فقط پس از توسعه ثانویه ماژول اثر انگشت واقعا می تواند نقش خود را بازی کند. مانند یک رایانه، ویندوز XP به شما نصب کرد اما شما باید عملی باشید، شما باید برخی از نرم افزارهای خاص را نصب کنید.