sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
مزیت یک کیت قفل سیلندر قفل دو کلید چیست؟

مزیت یک کیت قفل سیلندر قفل دو کلید چیست؟

Jun 26, 2017

مزیت یک کیت قفل سیلندر قفل دو کلید است؟
هسته قفل برای شکستن "یک کلید برای باز کردن یک قفل"، مفهوم سنتی، استفاده از ساختار لایه بندی شده دو هسته ای ویژه در سیلندر سنتی موجود بر اساس علاوه بر یک لایه هسته ایمنی، استفاده از دو دندان مختلف، در قفل کلید همان سوراخ کلید قرار داده شده است، می تواند قفل را باز کند. این است که از قفل در بازار فعلی با دو سیلند متفاوت است به سادگی اضافه کردن قفل دو کلید، شکل عملکرد تنها یک سوراخ کلید، بنابراین نصب مناسب برای انواع درب های معمولی، درب های امنیتی (چنین به عنوان "یک" کلمه، "یک" کلمه دو طرفه، "ده" کلمه، کلمه "یک"، کلمه "یک"، کلمه "یک"، "درب"، قفل درب خودرو، همچنین می تواند مورد استفاده برای کیت قفل موتور سیکلت، کیت قفل زنجیره ای و دیگر قفل قفل توپ، خالی، و غیره) قابل اجرا هستند.

سیلندر قفل نرخ آزاد نزدیک به صفر است، مجموعه های خوبی از عملکرد محافظتی، حتی اگر کسانی که به اصطلاح "قفل فوری باز" قفل روش باز کردن قفل پادشاه، تنها می تواند امید به آه؛ عملکرد تلمبار هسته قفل بیشتر قابل ستایش است، در حال حاضر Burglary استفاده زیادی از نوع فولاد "ده" یا "A" کلمه blankholeh blank hole، قوی برای معکوس سیلندر قفل، به طوری که سیلندر قفل برای رسیدن به هدف باز کردن قفل کردن این روش در سیلندر دوگانه دشوار است بازی قدرت خود را، قفل کیت به دلیل نیروی خارجی برای معکوس بالای هسته قفل تنها ایمنی هسته است، حتی اگر هسته امنیت تمام حذف، اصلی سیلندر هنوز ایمن و امن است (در اینجا به برخی از اسرار فنی مربوط است)، بزرگترین از دست دادن چیزی بیش از جایگزینی قفل است. از آنجا که هسته قفل ایده های جدید و عملکرد عالی ضد سرقت، صنعت قفل در مجموعه ای نوآورانه جامع رانندگی می کند.

قفل یک نوع کالاهای مصرفی روزانه است که به زندگی مردم نزدیک است. قفل کردن کیت می توان گفت که "قفل می تواند" باشد، اما اغلب قفل هایی را که برخی افراد به آرامی باز می کنند و یا حتی به یک آدامس جویدن می توانند به راحتی باز شوند، یا فیبر فولاد باز می کنند، احساسات ناامیدی مردم همیشه قابل لمس است . خوشبختانه این وضعیت به گذشته تبدیل شده است، بگذارید دست به دست هم بدهیم تا به طور مشترک این محصولات با تکنولوژی پیشرفته را توسعه دهیم تا وارد یک عصر جدید از قفل ها شویم.


مصرف ملی بسته سالانه ملی 50 میلیون و یا بیشتر تخمین زده می شود، تا زمانی که مبارزه برای 5 درصد از سهم بازار، شما می توانید خروجی سالانه 2.5 میلیون تولید و فروش را به دست آورد، هزینه کل هزینه قفل سیلندر قفل دو کلید از قفل معمولی افزایش به 3 یوان یا بیشتر، اما از طریق استفاده از محصولات با تکنولوژی بالا، قفل قفل دو قفل قفل، ارزش اضافه حداقل 5 بار، که در حدود به افزایش 2 یوان /، با توجه به سالانه تولید و فروش 2.5 میلیون، میلیون، Lockout Kit چشم انداز بازار بسیار لذت بخش است. انتقال: 20 درصد از سهام تکنولوژی، فن آوری حاضر به خرید یک قیمت، راه های دیگر برای کنار آمدن با کسب و کار. هنگامی که تکنولوژی با موفقیت منتقل می شود، واسطه تنها می تواند بیش از 8 درصد هزینه انتقال را انتقال دهد.