sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
چه موارد احتیاطی باید در هنگام تولید ایمنی اخطار اخذ می شود؟

چه موارد احتیاطی باید در هنگام تولید ایمنی اخطار اخذ می شود؟

Aug 03, 2017

چه موارد احتیاطی باید در هنگام تولید برچسب ایمنی ایمنی پرداخت شود؟
اول، ابتدا عقلانیت ساخت و ساز را بررسی کنید، به این معنی که مواد ساختمانی دشوار است، ساخت و ساز مشکل دشوار است، یا ساخت خطرات امنیتی، که باید در نظر گرفته شود.
2، اصل عملکرد بصری: طراحی برچسب هشدار امنیتی به ارتباط بصری و نقش انتشار اطلاعات است، در انتخاب زمان برای توجه به نیازهای عملکرد مفهوم و جلوه های بصری.
3، در نظر گرفتن استفاده از اصطلاح و استفاده از محل برگزاری، برخی از برچسب های هشدار دهنده امنیتی برای مدت کوتاهی از قبیل محل نمایشگاه استفاده می شود و برخی از آنها برای استفاده طولانی استفاده می شود، بنابراین توجه داشته باشید که برچسب ایمنی هشدار ایمنی، ، استفاده از داخل و خارج از مواد در بسیار تاثیر گذار است، و گاهی اوقات محل نیز بسیار مهم است.
4. ما باید هزینه های استفاده و نگهداری خدمات را در نظر داشته باشیم، ما نمی توانیم به صورت کورکورانه جلوه های بصری را دنبال کنیم و هزینه های اقتصادی مشتری را فراموش کنیم، اگر این فراموش شود، احتمالا این برنامه اجرا نخواهد شد.
در حال حاضر هر دو شرکت بزرگ بزرگ و یا عملیات فروشگاه کوچک به طور فزاینده درخواست خود ایمنی اخطار برچسب خوب حرفه ای. از آنجایی که در رقابت فزایندهای شدید امروز، تبلیغات خوب، نشانه خوبی، برجسته مشتریان خود برای جذب مشتریان خواهد بود.
در حال حاضر بسیاری از مشتریان در الزامات تولید برچسب های هشدار امنیتی نیاز به استفاده از شخصیت های مینی درخشان، پس از آن، چه شخصیت های مینی درخشان در پایان آن است؟ مزایای آن چیست؟
به اصطلاح شخصیت های مینی درخشان، فوق العاده، زیبا است، به طوری که شما فکر نمی کنید که سبک دیگری از کلمات نوری را از زیباتر شدن آن، وجود داشته باشد، بنابراین شما می خواهید کلمۀ نور را تبلیغ کنید تا به او فکر کنید.
برچسب ایمنی ایمنی ساختار شخصیت های درخشان اکریلیک مینیاتوری
شخصیت های مینی درخشان مواد موضوع: صفحه کریستال رهبری نور اکریلیک برجسته منبع نور LED، فرآیند تولید استفاده از کریستال اکریلیک شکل گیری شیار مکانیکی حکاکی، و پس از آن رب سنگ زنی، و سپس ردیف منبع نور LED، و در نهایت رنگ درمان سطحی.
برچسب ایمنی ایمنی روند اولیه استفاده از تولید مکانیزه، به طوری که شخصیت های مینی درخشان می تواند فوق العاده نازک، فوق العاده کوچک، بسیار ظریف و زیبا است. مهمتر از آن این است که ضایعات کاغذی مینی نور در مطابقت با استانداردهای بین المللی برای حفاظت از محیط زیست بهبود یابد.
شخصیت های مینی نوری
برچسب ایمنی ایمن زیبایی فوق العاده، استاندارد مکانیکی را می توان تولید کرد، با کیفیت بالا، بافت. قابل اجرا به مراکز خرید شمارنده، فروشگاه ها، فروشگاه های طلا و جواهر، مبلمان نام تجاری، فروشگاه های لباس با نام تجاری و مارک های دیگر علامت های تجاری هشدار دهنده ایمنی تصویر. می تواند بهتر تصویر برند شرکت را بهبود بخشد.
و شخصیت های درخشان رزین، مقاومت مینیاتور به زرد، زندگی طولانی تر. نویسه های نوری کوچک نیز می توانند رنگ های متفاوتی از علائم هشدار امنیتی نور باشند.
برای چنین نوع جدیدی از فرآیند تولید برچسب هشدار امنیتی، من اعتقاد دارم که مردم بیشتر و بیشتر به آن توجه می کنند و حتی آن را دوست دارند.