sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
رانندگی زمستانی با کلید قفل نیز باید به دقت درایو

رانندگی زمستانی با کلید قفل نیز باید به دقت درایو

Sep 28, 2017


برف و بسیاری از صاحبان خودرو به کیت Lockout کشیده می شوند اما فکر نمی کنند که کیت Lockout قادر به اطمینان از سرعت بالای Dangdang در یک مسیر بسیار لغزنده باشد.
چرخ "پوشیدن" در کیت Lockout سریع نیست
رانندگی برف و یا از طریق جاده یخی، برای آرامش و مراقبت. آهسته رانندگی، غواصی رایگان، دریچه گاز، ترمز روشنایی، جهت حرکت آهسته، هر اقدام بزرگ یا عملیات نامناسب ممکن است خطر ایجاد کند. صاحبان فکر نمی کنند که نصب کیت Lockout در رانندگی برف بسیار امن است، اگر سرعت بالا بسیار خطرناک باشد. رانندگی با سرعت بالا منجر به شکستن کیت Lockout، به ویژه کیت قفل کردن مواد آهن، یک بار شکسته، پیامدهای بسیار جدی خواهد بود.
با دقت از کیت قفل اتومبیل استفاده کنید
در مورد رانندگان خودرو در تمام طول ماشین برای به دست آوردن زمان کافی برای ترمز مشکل، تست مشخص شده است، چون جاده زمستان لغزنده است، تقاضا برای زمان ترمز طولانی تر است: یک برف در 40 کیلومتر در ساعت رانندگی ماشین، اگر استفاده از تمام فصول، ترمز خودرو پس از تعلیق کامل 37.84m تقاضا، در حالی که استفاده از لاستیک های زمستانی می تواند به شدت کاهش می یابد، تنها 18.49m. عواقب پرس و جو، صاحبان آلمانی از آشیانه های زمستانی بالاتر آگاهی، و 80 درصد از آلمانی ها از لاستیک های زمستانی استفاده می کنند. در حالی که 58.2 درصد از صاحبان چین اعلام کردند که مایل هستند تایرهای زمستانی را نصب کنند، البته این نسبت نسبت به مناطق سرد کشور نسبتا کمتر است. 24 درصد از صاحبان چینی اعلام کرده اند که مایل هستند از کیت Lockout برای کنترل رانندگی در زمستان استفاده کنند .
اما در این باعث شد که مالک، Lockout Kit در سطح اجتناب ناپذیر قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که برف و یخ در حال رانندگی بی خطر است، بلکه باعث کاهش راحتی و آرامش رانندگی و همچنین آسیب رسیدن به رانندگی و چرخ ها می شود. در حالی که لاستیک های زمستانی می تواند مفید باشد برای مقابله با برف غیرمنتظره سنگین و رانندگی رانندگی ارائه شده در رانندگی از راه دور.
پس از نصب کیت قفل، شما همچنین باید به چند جنبه رانندگی توجه کنید
محدودیت سرعت اگر چه نصب کیت Lockout، اما نقش محدود آن، صاحبان به این ترتیب "بدون سر و صدا" علاوه بر این، شتاب از یک طرف، ترمز از یک طرف، برای اطمینان از ایمنی رانندگی، بلکه مالک کنترل سرعت. بهتر است سرعت را در 50Km / h کنترل کنید.
2. از کیت Lockout در جاده خشک اجتناب کنید. کیت Lockout Kit فوق فقط برای استفاده در جاده های برفی مناسب است.
3. فشار تایر نباید خیلی کم باشد. بعضی از برادران به منظور اضافه کردن جدول و منطقه لمسی زمین، به ویژه افت فشار تایر، کیت قفل تایر، در واقع، این عمل نقش غیر لغزش را بازی نمی کند، و اضافه کردن قفل کیت به علت آسیب تایر، قفل کیت با جاده Time indentation به countertops لمس می شود، نه تنها نقش بسیار خوبی در آسیب به تایر، بلکه همچنین به دلیل تغییرات حجم تایر تاثیر بر قفل کیت ثابت.
برف زمستانی به صاحبان سفر رانندگی باعث ناراحتی زیادی شده است، برف در جاده ها به علت تغییرات دما و پدیده چرخش چرخ بسیار صاف شده است، در چنین جاده ای رانندگی با کشویی و ترمز فاصله از پدیده گسترش، ایمنی رانده شده چالش های بزرگی به بار آورد.
با توجه به محدودیت های سیاست داخلی، وسایل نقلیه عادی اجازه استفاده از لاستیک ها را با چرخ دستی در رانندگی جاده ها نمی دهند، اگرچه انواع دیگر لاستیک های موجود وجود دارد، اما اگر شرایط اضطراری دارید، باید چرخش داشته باشید یا ترمزهایی که بیش از حد نباشد نقش چه راهی برای جلوگیری از وقوع کلاس لغزش جانبی؟
کیت قفل ماشین به راحتی مش و زنجیر را بر روی چرخ قفل می کند و کیت Lockout روی چرخ را می توان در لایه ی یخ زده ریشه یابی کرد تا اطمینان حاصل شود که با توجه به سطح تماس صاف، تایر نمی شود. در حال حاضر در بازار کالاهای ضد اسکیت زنجیر آهن و پلاستیسیته با دو نوع پرچ در.