sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
0.25 '' به 1 '' ایمنی استاندارد بلور سوپاپ قفل دستگاه

0.25 '' به 1 '' ایمنی استاندارد بلور سوپاپ قفل دستگاه

شماره بخش: SBVL01 استاندارد شیر دریچه قفل کردن a) ساخته شده از فولاد سخت، درمان سطح با اسپری درجه حرارت بالا، اثبات زنگ زدگی. ب) قفل طراحی تک قطعه می تواند دریچه های توپ چهارم را در موقعیت خاموش. ج) در اندازه های سوپاپ سوپاپ استفاده شده از 6.35 میلیمتر (1/4 ") تا 25 میلیمتر (1")، قطر سوراخ 3/8 "است ....

شرح

شماره بخش:   SBVL01

قفل استاندارد بلبرینگ شیر

a) ساخته شده از فولاد سخت، درمان سطح با اسپری کردن درجه حرارت بالا، اثبات زنگ زدگی.

ب) قفل طراحی تک قطعه می تواند دریچه های توپ چهارم را در موقعیت خاموش.

ج) مورد استفاده در اندازه سوپ توپ از 6.35mm   (1/4 ") تا 25 میلیمتر   (1 ")، قطر سوراخ 3/8" است.

 

شماره بخش

شرح

SBVL01

اندازه: 82mm × 55m، قطر سوراخ: 11mm

SBVL02

اندازه: 157mm × 102m، قطر سوراخ: 11mm

SBVL02-2

اندازه: 157mm × 102m، قطر سوراخ: 7.5mm

6 拷贝

ارزیابی LOTO

برآورد یک ابزار عالی برای ارتقاء پروژه های قفل شده است. تنها پس از تمرین قفل و قفل کردن فرآیند توسط تفکر کانال بین المللی و آزمایش پیدا می شود، می توانیم تعیین کنیم که آیا کار اولیه موفقیت آمیز است یا خیر. تمرینات آموزشی، روش های قفل گذاری و تجهیزات قفل گذاری برای تعیین اینکه آیا آنها به عنوان در نظر گرفته می شوند، ارزیابی می شوند. ارزیابی همچنین یک فرصت خوب برای بهبود برنامه Lockoutoutout است، زیرا شناسایی آسیب پذیریهایی که در مراحل اولیه آموزش کاملا واضح نیست، آسانتر است.

OSH A قوانین را برای بررسی برنامه قطعی قفل در فاز معرفی کرده است. مردم باید از این قوانین پیروی کنند تا پایه و اساس پایه ای برای ارزیابی و ارتقاء پروژه داشته باشند. بررسی پروژه حداقل یک بار در سال توسط یک شخص تعیین شده انجام می شود که مستقیما به روند مورد بررسی مربوط نیست. تمام انحرافات کشف شده در طول بررسی باید تصحیح شود و نقش همه پرسنل تأیید شود.

بازبینی نیز باید شامل تاریخ بررسی، روند، ماشین آلات درگیر و نام کارمند مربوطه باشد.

پروژه ها تکامل یافته اند

پروژه های قفل خوب باید به تدریج تکامل پیدا کنند. OSHA شرایط بیشتری را تنظیم می کند و دستورالعمل های دقیق تر را در آینده تنظیم می کند، بنابراین مهم است که برنامه های قفل سازی شرکت شما را در جریان قرار دهیم.

به طور مشابه، ارتباط باز با کارکنان در تمام سطوح اجازه می دهد که پروژه های قفل شده به حداکثر توان خود برسند. یک پروژه قفل شده که ارتباطات را تشویق می کند در شناسایی جوانب مثبت و منفی پروژه ای که دارای تنوع است موثرتر است. فقط در این راه، می تواند به پیشرفت ادامه دهد، از حداقل استانداردها مطابق قانون بگذرد، و در نهایت تبدیل به یک پروژه واقعی برای شرکت و کارکنان شود.


به طور خاص طراحی شده با توجه به نیازهای خاص خود، 0.25 '' به 1 '' ایمنی استاندارد سوپاپ سوپاپ سوپاپ های ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما از استاندارد 0.25 "به 1" استاندارد قفل سوپاپ دریچه استاندارد استاندارد ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می شود و ما همچنین نمونه رایگان را ارائه می دهیم.
Hot Tags: 0.25 '' به 1 '' ایمنی استاندارد سوپاپ سوپاپ لولا تولید کنندگان چین، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی، ارزان، قیمت، ساخته شده در چین، نمونه رایگان

ارسال درخواست