sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل دریچه قابل تنظیم 1 -6.5

قفل دریچه قابل تنظیم 1 -6.5

قسمت شماره: قفل دریچه قابل تنظیم دریچه AGVL01 a) ساخته شده از ABS با دوام. ب) می تواند به همراه قفل قفل مجهز شود. قفل قفل قفل قفل حداکثر قطر 3/8 "(10 میلی متر). ج) می تواند آزادانه در اطراف چرخ سوپاپ پوشانده شده و چرخانده شود و قابل تنظیم باشد تا بتواند طیف وسیعی از دسته های سوپاپ را در خود جای دهد.

شرح

قسمت شماره: AGVL01

قفل دریچه قابل تنظیم

الف) ساخته شده از ABS با دوام.

ب) می تواند به همراه قفل قفل مجهز شود. قفل قفل قفل قفل حداکثر قطر 3/8 "   (10 میلی متر)

ج) می تواند آزادانه در اطراف چرخ سوپاپ پوشانده شده و چرخانده شود و قابل تنظیم باشد تا بتواند طیف وسیعی از دسته های سوپاپ را در خود جای دهد.

 

قسمت شماره

شرح

AGVL01

مناسب برای دسته شیر 1 تا 6 1/2 قطر

 

مطالعه موردی:

اپراتور می داند که این تجهیزات تعمیر خواهند شد و قفل و برچسب شخصی را قفل می کنند ، اما با پرسنل نگهداری ارتباط برقرار نمی کند و لیست برچسب گذاری Lockout را اجرا می کند.

قبل از نگهداری تجهیزات ، پرسنل تعمیر و نگهداری قفل و برچسب شخصی را قفل نکرده اند ، چه رسد به ارتباط با پرسنل تعمیر و نگهداری و لیست لیست برچسب گذاری Lockout.

اقدامات بهبود:

قبل از تعمیر و نگهداری تجهیزات ، هفت مرحله رویه برچسب گذاری Lockout را به شدت اجرا کنید. همچنین پس از تعمیر تجهیزات ، پنج مرحله را برای حذف برچسب Lockout انجام دهید.

ملاحظات مربوط به برنامه LOTO

برای خاموش کردن ماشین آلات و تجهیزات و کنترل منابع انرژی بالقوه خطرناک هنگام انجام فعالیتهای نگهداری یا نگهداری باید یک روش ایمنی برای نشانگر قفل ایجاد شود.

کارمندان قبل از عمل باید در نشانک Lockout آموزش ببینند.

تأمین کنندگان برون سپاری باید روشهای LOTO شرکت شما را نیز بدانند.

نشانه‌گذاری قفل LOTO باید در شرایطی انجام شود که تأمین کننده خدمات برون سپاری نیاز به انجام کار تعمیر و نگهداری برخی از تجهیزات شرکت شما داشته باشد. در عین حال ، باید به کارمندان خود نیز اطلاع دهد.

تأسیسات نشانه‌گذاری LOTO Lockout باید توسط مددجویان حذف شود.

هنگامی که از ویژگی نشانک گذاری LOTO Lockout در شیفت های مختلف استفاده می شود ، انجام یک کار خوب ارتباطی و واگذاری مهم است.


ویژه با توجه به شرایط خاص شما ، قفل دریچه قابل تنظیم 1 -6.5 ما ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی قفل دریچه قابل تنظیم 1 -6.5 سفارشی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می کنیم ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: 1 -6.5 تولید کننده قفل شیر دروازه قابل تنظیم چین ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست