sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
12 قفسه قفل قابل حمل

12 قفسه قفل قابل حمل

قسمت شماره: قفسه قابل حمل قفل قابل حمل PH01 a) ساخته شده از قالب نایلون تقویت شده با پلاستیک مهندسی. ب) می تواند به طور همزمان 12 قفل قفل را حمل کند. ج) برچسب اخطار انگلیسی. زبان دیگر را می توان سفارشی ساخت.

شرح

قسمت شماره:   PH01

قفل قابل حمل   دندانه دار کردن

الف) ساخت قالب نایلون تقویت شده با پلاستیک مهندسی.

b) می تواند به طور همزمان 12 قفل قفل را حمل کند .

ج)   برچسب اخطار انگلیسی. سایر شبکه ها باید به صورت سفارشی ساخته شوند.

 

قسمت شماره

شرح

PH01

حداکثر 12 قفل قفل شده

برای باز کردن قفل

تأیید اتمام کار تعمیر و نگهداری - - باز کردن قفل و جداسازی پرسنل تعمیر و نگهداری - - اطلاع رسانی از فرآیند نگهداری منبع گرما را انجام داده - - بررسی و پذیرش پرسنل فرآیند - - روند کار را باز و جدا کنید.


قفل یادداشت ها - قفل های شخصی

قفل قفل باید بر اساس اصل حل قفل جمعی پس از قفل فردی باشد.

پس از اتمام عملگر ، با قفل شخصی تماس بگیرید. پس از تأیید اینکه همه اپراتورها قفل شخصی را آزاد کرده اند ، سرپرست واحد سرزمینی باید قفل شخصی را آزاد کند

نگهدارنده یک واحد سرزمینی باید آخرین نفری باشد که می تواند قفل شخصی را از قفل شخصی خارج کند.

باز کردن یادداشت ها - قفل جمعی

واحدهای ارضی هنگام طراحی جداسازی برقی و ابزار ، کلیدهای قفل جمعی را برای متخصصان برق و ابزار فراهم می کنند که قفل ها را باز می کنند.

اپراتورها قفل های فردی را از قفل های جمعی جدا می کنند.

هنگامی که تمام واحدهای ساختمانی قفل برداشته شد ، کار تعمیر و نگهداری انجام می شود.

واحد ارضی پس از تأیید اینکه تجهیزات و سیستم الزامات عملکرد را برآورده می کند ، باید قفل جمعی را براساس لیست برچسب های قفل در سایت آزاد کند.

شخص مسئول واحد سرزمینی آخرین شخصی است که جعبه قفل جمعی را حل می کند.مثال بتونی: تعمیرات اساسی موتور

1. برای خاموش کردن تجهیزات خراب و انجام انزوای انرژی با واحدهای ارضی تماس بگیرید. (واحدهای ارضی از قفل های جمعی برای قفل کردن نقاط انزوا استفاده می کنند.)

2. تأیید کنید که انرژی محل نگهداری کاملاً جدا شده است. (شخص مسئول نگهداری و مسئول واحد ارضی باید تأیید کنند که انرژی جدا شده است.)

3. پرسنل نگهداری برق باید منبع تغذیه تجهیزات را جدا کنند. همه آنها مجبور به قفل کردن هستند.

4- پرسنل قفل مربوطه باید کلید را در جعبه قفل اعلان قرار دهند و شخص مسئول نگهداری باید کلید جعبه قفل را نگه دارد. و رکورد نشانک Lockout را پر کنید.

5- باز کردن قفل: تأیید کنید که کار تعمیر و نگهداری در محل انجام شده است و شرایط آماده بهره برداری است. شخص مسئول نگهداری صندوق قفل جمعی را باز می کند و پرسنل مربوطه کلید را بیرون می آورند ، نقطه انزوا انرژی را باز کرده و تولید را از سر می گیرند.


با توجه به نیازهای ویژه شما ، 12 قفسه قفل قابل حمل ما که توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و عرضه کنندگان محصولات قفل در چین ساخته شده است - LOCKEY. شما به عمده فروشی 12 قفسه قفل قابل حمل سفارشی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما خوش آمدید ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: 12 تولید کننده قفسه قفل قابل حمل چین ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست