sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل قفل قفل 38 میلی متر

قفل قفل قفل 38 میلی متر

قسمت شماره: P38P 38mm نایلون کوتاه Shackle Security Key Lock ویژگی برجسته: هنگام باز بودن قفسه ، کلید قابل حذف نیست. چاپ لیزر و حکاکی آرم در صورت لزوم. همه رنگهای مختلف موجود

شرح

قسمت شماره:P38P

قفل ایمنی نایلونی کوتاه 38 میلی متر

a)بدنه نایلون تقویت شده ، در برابر درجه حرارت از -20 مقاومت می کندتا 80 پوند. قلاب فلزی دارای روکش کرومی است. قلاب غیر رسانا از نایلون ساخته شده است و در مقابل دمای -20 مقاومت می کندتا 120 پونداطمینان از مقاومت و شکستگی تغییر شکل به راحتی انجام نمی شود.

b)ویژگی حفظ کلید: هنگام باز بودن قفل ، کلید قابل حذف نیست.

c)چاپ لیزر و حکاکی آرم در صورت لزوم.

d)همه رنگهای مختلف موجود.

قسمت شماره

شرح

مواد shackle

مشخصات

KA-P38S

کلید یکسان

فولاد

"KA": هر قفل قفل در یک گروه یکسان است

"P": بدنه قفل پلاستیکی لبه راست

"S": قلاب فلزی

سایر مواد قابل تنظیم هستند:

"SS": قلاب استیل

"BS": قلاب برنجی

KD-P38S

شناسه کلید

MK-P38S

آمپ&دارای کلید؛ یکسان / متفرقه

GMK-P38S

استاد بزرگ گراند

KA-P38P

کلید یکسان

نایلون

KD-P38P

شناسه کلید

MK-P38P

آمپ&دارای کلید؛ یکسان / متفرقه

GMK-P38P

استاد بزرگ گراند

14

公司1介绍3


سؤالات متداول:

1.س: آیا می توانم آرم خود را روی محصولات قرار دهم؟
پاسخ: مطمئناً ، آرم شما می تواند بر روی هر بدنه قفل ، چه با لیزر ، و چه توسط قالب ها قرار داده شود.

2.س: آیا می توانم طراحی برچسب خود را بر روی محصولات قرار دهم؟
پاسخ: البته ، شما می توانید طرح خود را برای ما ارسال کنید ، ما&# 39؛ ما طرح خود را دنبال خواهیم کرد.

3.س: آیا می توانم قبل از سفارش رسمی چند نمونه داشته باشم؟
پاسخ: بله ، ما می توانیم قبل از سفارش شما چند نمونه رایگان برای تست خود ارسال کنیم.

4.س: زمان سرب چقدر است؟
پاسخ: به طور معمول برای بیشتر محصولات سهام خود را نگه می داریم ، زمان سرب 1-5 روز به محض انتشار پرداخت می شود. برای محصولات سفارشی ، مدت زمان بیشتری طول می کشد.

5.س: خدمات پس از فروش چگونه است؟ شرایط ضمانت نامه&# 39 چیست؟
پاسخ: ما برای هر کالایی که فروخته ایم 12 ماه پیشنهاد می کنیم. اگر بعد از فروش با مشکلی مواجه شدید ، لطفاً با ما تماس بگیرید ، ما با شماره 39 39 تماس می گیریم ؛ ما در 24 ساعت به حل مشکلات کمک خواهیم کرد.

6.س: آیا شما تولید کننده هستید یا فقط فروشنده هستید؟
پاسخ: ما&# 39؛ دوباره تولید کننده هستیم ، ما تمام محصولات را خودمان تولید می کنیم. در هر زمان خوش به بازدید گیاهان ما خوش آمدید.

7. س: شرایط پرداخت&# 39 چیست؟ آیا بعد از دریافت محصولات می توانم پرداخت کنم؟

پاسخ: معمولاً ما TT و اتحادیه غربی را می پذیریم. اگر مقدار سفارش بزرگ باشد ، L / C نیز پذیرفته می شود. برای مشتریان قدیمی ، ما&# 39 ؛ ما پرداخت ماهانه guanartee پس از همکاری خوب.

8.س: من نتوانستم&# 39؛ محصولاتی را که می خواهم در فروشگاه شما پیدا کنم ، می توانید آن را برای من توسعه دهید؟
پاسخ: بله ، ما یک آمپول تحقیقاتی&داریم. توسعه ،. ، ما&# 39 ؛ ما مایل به توسعه همه آنچه شما می خواهید در صنایع قفل ایمنی است.

9.س: آیا در کشورهای دیگر دفتری دارید؟
پاسخ: در حال حاضر ما&# 39 را نداریم ، اما ما # 39 داریم ؛ با بعضی از مشتریان خوب بحث می کنیم. اگر شما&# 39 ؛ دوباره مایل به نماینده ما در هر کشور هستید ، لطفاً آزادانه با ما تماس بگیرید.

به منظور بهبود هر چه بیشتر کارگاه استیلن در مورد استانداردهای حفاظت از خطرات انرژی ، مشخصات مجهز به امکانات حفاظتی ، کارخانه استیلن مشخصات فنی و حرفه ای مختلف پرسنل برای کار با جداسازی انرژی به طور فعال ، لیست عدد جداسازی انرژی لیست شده در هر فرآیند و مشخصات استاندارد در مورد جداسازی انرژی است. ، جداسازی به ترتیب از قطعات چرخشی ، تجهیزات الکتریکی ، جداسازی ، مواد شیمیایی خطرناک ، جداسازی مشخصات استاندارد عملیاتی جداسازی انرژی.

GG نقل قول ؛ از زمان شروع عملیات جداسازی انرژی ، از ارزیابی سیستم جداسازی انرژی سیستم فرآیند ، برنامه تمیز کردن ، روش تشخیص ، نصب صفحات کور ، پارتیشن برقی ، لاگوت لاگ تا تکمیل عملیات جداسازی انرژی ، مسئولیت بر عهده شخص ، تأیید شده است درجا. در جلوگیری از رسانه&# 39 ؛ اجرا ، خطر ، قطره ، نشت&# 39؛ و جنبه های دیگر کنترل مؤثر ، اقدامات کنترل دقیق ایمنی در فرآیند بهره برداری ، ریسک عملیاتی را به طور مؤثر کاهش می دهد. تکنسین کارگاه استیلن یوان جینوا به نویسنده معرفی کرد.

این قابل درک است که ، به منظور اطمینان از اثر اجرای ، کارگاه استیلن برنامه اجرای عملیات جداسازی انرژی را تهیه کرد. فعالیت به دو مرحله تقسیم می شود: خودآزمایی و خود اصلاح و تحکیم و ترفیع. در لیست چک از تغییر مرحله ، لازم است تا حرفه ای مسئول فعالیت های عملیاتی در محدوده تجهیزات و امکانات ، خود چک ، ایجاد لیست معمول ، لیست جزئیات پروژه سازمان برنامه ، استانداردهای حفاظت ، اقدامات خاص ، مسئول ، پس از تصویب توسط ادارات مربوطه و رئیس شرکت ، اجرای هر فعالیت مطابق با اجرای استانداردها. برای تقویت ، مرحله مورد نیاز هر یک از پرسنل سازمان با توجه به تأثیر اجرای ، به روزرسانی آمار ماهانه اقدامات حفاظتی ، صحنه در انزوا ، مطابق دقیق با گروه فناوری استاندارد بازرسی به موقع در مورد هر فعالیت واحد سازمانی برای انجام وضعیت ، فعالیت های انجام شده به موقع ، صحیح نیست ، به اجرای آموزش معاینه اعلان دوباره اهمیتی نمی دهند ، تا اطمینان حاصل شود که این فعالیت ها کارآمد و منظم هستند.


از زمان پیشرفت کار جداسازی انرژی ، کارگاه استیلن به طور کامل اجرای اقدامات ایمنی را تصحیح کرده است ، و بیشتر در مورد کنترل ایمنی و الزامات اجرایی ضروری عمل کرده است.&نقل قول ؛ با نگاه به حوادث قبلی ، بیشتر آنها در اثر آزاد شدن اتفاقی در انرژی ایجاد شده اند. توسعه عملیات جداسازی انرژی ، استاندارد اجرای عملیات را روشن كرد ، مراحل دقیق عمل را تصفیه كرد و فرایند اجرای عملیات را استاندارد كرد كه به طور مؤثر ویژگیهای اساسی سازی ، عادی سازی و کارآیی را منعکس می کند. فقط با بهبود استانداردهای اجرایی ، اجرای الزامات تفکیک ، جمع بندی گره های کاری و جمع آوری تجربه اساسی مدیریت ایمنی ، می توان عملکرد ایمن ، پایدار و طولانی مدت کارخانه تولید را تضمین کرد.

به خصوص با توجه به نیازهای ویژه شما ، اندازه 38 میلی متر قفل قفل بوگت ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی سفارشی اندازه 38 میلی متر از قفل قفل برجسته ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می شود ، و ما همچنین نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: اندازه 38 میلی متر تولید کنندگان قفل قفل قفل قفل ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست