sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
38mm تامین کننده قفل ایمنی قفل فلزی

38mm تامین کننده قفل ایمنی قفل فلزی

قسمت شماره: P38S 38mm Shackle Short Steel Security Key Shack قابلیت حفظ کلید: در صورت باز بودن قفسه ، کلید قابل حذف نیست. چاپ لیزر و حکاکی آرم در صورت لزوم. همه رنگهای مختلف موجود

شرح

قسمت شماره:P38S

قفل ایمنی قفل کوتاه 38 میلی متر

a)بدنه نایلون تقویت شده ، در برابر درجه حرارت -20 مقاومت می کندتا 80 پوند. قلاب فلزی دارای روکش کرومی است. قلاب غیر رسانا از نایلون ساخته شده است و در مقابل دمای -20 مقاومت می کندتا 120 پونداطمینان از مقاومت و شکستگی تغییر شکل به راحتی انجام نمی شود.

b)ویژگی حفظ کلید: هنگام باز بودن قفل ، کلید قابل حذف نیست.

c)چاپ لیزر و حکاکی آرم در صورت لزوم.

d)همه رنگهای مختلف موجود.

قسمت شماره

شرح

مواد shackle

مشخصات

KA-P38S

کلید یکسان

فولاد

"KA": هر قفل قفل در یک گروه یکسان است

"P": بدنه قفل پلاستیکی لبه راست

"S": قلاب فلزی

سایر مواد قابل تنظیم هستند:

"SS": قلاب استیل

"BS": قلاب برنجی

KD-P38S

شناسه کلید

MK-P38S

آمپ&دارای کلید؛ یکسان / متفرقه

GMK-P38S

استاد بزرگ گراند

KA-P38P

کلید یکسان

نایلون

KD-P38P

شناسه کلید

MK-P38P

آمپ&دارای کلید؛ یکسان / متفرقه

GMK-P38P

استاد بزرگ گراند

9

公司1介绍3

سؤالات متداول:

1.س: آیا می توانم آرم خود را روی محصولات قرار دهم؟
پاسخ: مطمئناً ، آرم شما می تواند بر روی هر بدنه قفل ، چه با لیزر ، و چه توسط قالب ها قرار داده شود.

2.س: آیا می توانم طراحی برچسب خود را بر روی محصولات قرار دهم؟
پاسخ: البته ، شما می توانید طرح خود را برای ما ارسال کنید ، ما&# 39؛ ما طرح خود را دنبال خواهیم کرد.

3.س: آیا می توانم قبل از سفارش رسمی چند نمونه داشته باشم؟
پاسخ: بله ، ما می توانیم قبل از سفارش شما چند نمونه رایگان برای تست خود ارسال کنیم.

4.س: زمان سرب چقدر است؟
پاسخ: به طور معمول برای بیشتر محصولات سهام خود را نگه می داریم ، زمان سرب 1-5 روز به محض انتشار پرداخت می شود. برای محصولات سفارشی ، مدت زمان بیشتری طول می کشد.

5.س: خدمات پس از فروش چگونه است؟ شرایط ضمانت نامه&# 39 چیست؟
پاسخ: ما برای هر کالایی که فروخته ایم 12 ماه پیشنهاد می کنیم. اگر بعد از فروش با هر مشکلی مواجه شدید ، لطفاً با ما تماس بگیرید ، ما با شماره 39 39 تماس می گیریم ؛ ما در 24 ساعت به حل مشکلات کمک خواهیم کرد.

6.س: آیا شما تولید کننده هستید یا فقط فروشنده هستید؟
پاسخ: ما&# 39؛ دوباره تولید کننده هستیم ، ما تمام محصولات را خودمان تولید می کنیم. در هر زمان خوش به بازدید گیاهان ما خوش آمدید.

7. س: شرایط پرداخت&# 39 چیست؟ آیا بعد از دریافت محصولات می توانم پرداخت کنم؟

پاسخ: معمولاً ما TT و اتحادیه غربی را می پذیریم. اگر مقدار سفارش بزرگ باشد ، L / C نیز پذیرفته می شود. برای مشتریان قدیمی ، ما&# 39 ؛ ما پرداخت ماهانه guanartee پس از همکاری خوب.

8.س: من نتوانستم&# 39؛ محصولاتی را که می خواهم در کاتالوگ شما پیدا کنم ، می توانید آن را برای من توسعه دهید؟
پاسخ: بله ، ما یک آمپول تحقیقاتی&داریم. توسعه ،. ، ما&# 39 ؛ ما مایل به توسعه هر آنچه را که شما می خواهید در صنایع قفل ایمنی است.

9.س: آیا در کشورهای دیگر دفتری دارید؟
پاسخ: در حال حاضر ما&# 39 را نداریم ، اما ما # 39 داریم ؛ با بعضی از مشتریان خوب بحث می کنیم. اگر شما&# 39 ؛ دوباره مایل به نماینده ما در هر کشور هستید ، لطفاً آزادانه با ما تماس بگیرید.


برنامه را باز کنید


الف) پس از اتمام عملیات ، اپراتور باید به سرپرست تعیین شده جهت آماده سازی قفل قفل اطلاع دهد ، و سرپرست تعیین شده باید کلیه قفل ها را اعلام کند تا در محل تأیید کنند که آیا می توان قفل را باز کرد. ب) پس از تأیید قفل قفل قفل ، پرسنل تعیین شده برای باز کردن قفل باید از پرسنل وظیفه استفاده کنند و پرسنل وظیفه باید کلیه پرسنل موجود در تجهیزات را تأیید و به آنها اطلاع دهند. ج) سرپرست باید بر اساس الزامات&به شرح زیر ، روند قفل توسط قفل ساز و عملکرد توسط اپراتور را نظارت و بازرسی کند. قفل را باز کنید و روند انزوا را به نقل از&بازرسی کنید. در برگه جداسازی انرژی؛ د) تجهیزات جداسازی (مانند سوئیچ و سوپاپ) را به وضعیت اصلی کار خود بازگرداند. ه) سرپرست باید قفل ، کلید ، دستگاه و برچسب قفل را بازیابی کند و به مسئول مربوطه در مورد تجهیزات اطلاع دهد که تجهیزات می توانند کار کنند. و) پرسنل نگهبان باید قفل های شخصی ، کلیدها ، وسایل قفل و برچسب ها را به افراد وظیفه یا سرپرست عملیات تحویل دهند. ز) در صورت از بین رفتن کلید توسط قفل ساز ، سرپرست برای استفاده از کلید یدکی باید از شخص مسئول منطقه تجهیزات استفاده کند. متولی مجاز به استفاده از کلید یدکی است. ح) اگر مدت زمان کار بیش از یک روز باشد ، روش باز کردن قفل پس از اتمام کار هر روز انجام نمی شود.&آمپر ؛ nbsp؛3. روش باز کردن اضطراری (از جمله قفل اضطراری در حین کار و قفل طولانی مدت در حین تولید)


فرد مسئول منطقه تجهیزات تصمیم می گیرد که روش قفل اضطراری را فعال کند یا خیر. در هنگام حضور شخص مسئول منطقه تجهیزات ، سرپرست حق تصمیم گیری برای شروع روش قفل اضطراری را دارد.


پس از تصمیم گیری برای شروع روش باز کردن قفل اضطراری ، سرپرست به کلیه پرسنل منطقه قفل اطلاع می دهد که قصد باز کردن قفل را دارند.


قبل از باز کردن قفل ، فرد مسئول منطقه تجهیزات یا نگهبان عملیات باید برای تعیین وضعیت تجهیزات ، با پرسنل نصب تماس برقرار کند. اگر نصب کننده قفل شخصی پیدا نشد ، می توان تجهیزات را بررسی کرد که آیا کار تعمیر و نگهداری به پایان رسیده است.


در صورت تأیید ایمنی ، فرد مسئول سایت یا پرسنل نظارت باید سریعاً از کلید یدکی برای حذف قفل و برچسب استفاده کنند.


تجهیزات جداسازی (مثل سوئیچ ، سوپاپ) را به حالت اولیه کار خود بازگردانی کنید.


به پرسنل مسئول منطقه تجهیزات مبنی بر اینکه می توان تجهیزات را اداره کرد ، آگاه کنید.


در اسرع وقت به قفل نصب اطلاع دهید که قفل باز شده است.&آمپر ؛ nbsp؛

ویژه با توجه به نیازهای ویژه شما ، تهیه کننده قفل ایمنی قفل فلزی 38 میلی متر ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی سفارشی قفل فلزی 38 میلی متر سفارشی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می شود ، و ما همچنین نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: 38 میلی متر تولید کنندگان قفل ایمنی قفل فلزی تولید کنندگان چین ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست