sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
برادی گیره در قفل مدار قفل مدار

برادی گیره در قفل مدار قفل مدار

قسمت شماره: CBL01-1 Lockout Break Circuit Case Case a) ساخته شده از پلاستیک مهندسی و تقویت شده نایلون PA. ب) انواع مختلف مدار شکن را قفل کنید. c) روی میله های جابجایی قرار می گیرد و می تواند با استفاده از درایور پیچ محکم شود. قسمت شماره توضیحات CBL01-1 اندازه: 45 میلی متر × 25 میلی متر mm 10 میلی متر , حداکثر 10 میلی متر بستن

شرح

قسمت شماره: CBL01-1

قالب بندی C ase Circuit Breaker Lockout

الف) ساخته شده از پلاستیک مهندسی تقویت شده نایلون PA.

ب) انواع مختلف مدار شکن را قفل کنید .

c) روی میله های برش خورده قرار می گیرد و با پیچ می توان آن را محکم کرد   راننده

 

قسمت شماره

شرح

CBL01-1

اندازه: بستن 45 میلی متر mm 25 میلی متر mm 10 میلی متر حداکثر 10 میلی متر بستن

روشهای جایگزین

تکمیل نشانک Lockout همیشه اولین انتخاب است.

ایجاد روش های جایگزین باید مبتنی بر ارزیابی ریسک ماشین ها ، تجهیزات ، فرآیندها و مدارها باشد.

چنین ارزیابی و روشهای خطر جایگزین همچنین باید شامل شناسایی روشهایی باشد که باید قبل از شروع کار مطابق با سایر الزامات یا آیین نامه های خاص کشور انجام شود و از این طریق میزان مواجهه کارکنان در معرض خطرات کاهش یا حذف شود.

ارزیابی ریسک

از ارزیابی ریسک برای شناسایی ایمن ترین شرایط ممکن برای عملیات فردی استفاده می شود. ارزیابی ریسک اقدامات ایمنی و گزینه های دیگری را ایجاد می کند که می تواند در صورت عدم استفاده از روش عادی برچسب زدن Lockout ، احتمال صدمه را کاهش دهد. ارزیابی ریسک باید شامل شناسایی و اجرای اقدامات کنترل باشد تا سایر الزامات نظارتی برآورده شود.

تغییر کاربری یا تغییر پرسنل

حداکثر زمان مجاز برای هر نشانک Lockout کوتاهتر از تغییر یا تکمیل کار است. مهم است که از یکپارچگی روش نشانگر Lockout اطمینان حاصل شود ، چه به تنهایی و چه با استفاده از انتقال مستقیم برچسب زدن روی قفل ، قفل تحول یا سایر ابزارهای مناسب.

LOTO عمل قرارداد

رعایت نكات این شركت كه پیمانکار در حال كار بر روی یك سایت یا عملیات است یا پرسنل شركت در حال انجام كار به عنوان پیمانکار هستند ، مهم است. یكی از بهترین روشها تعیین نماینده مجاز شركت برای انجام مرحله برچسب زدن Lockout است كه در این صورت پرسنل خدمات خارجی یا پیمانكار باید شخص خود را به برچسب لاكوت وصل كنند و همان عایق انرژی را كه نماینده شركت قفل كرده است تأمین كنند. . معمولاً به این "شرکت ابتدا و سپس پایین" گفته می شود.


با توجه به نیازهای ویژه شما ، گیره برادی در قفل شکن مدار ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی گیره برادی سفارشی در قفل قطع کننده مدار ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما خوش آمدید ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: گیره برادی در قطع کننده مدار تولید کنندگان قفل چین ، تامین کننده ها ، کارخانه ها ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست