sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل قفل دریچه پروانه ای

قفل قفل دریچه پروانه ای

قسمت شماره: قفل دریچه پروانه BVL01 الف) ساخته شده از ABS. ب) خاصیت شیمیایی خوب ، مقاوم در برابر لکه های روغنی و خوردگی محصول شیمیایی. ج) می تواند آزادانه در اطراف چرخ های دریچه پوشانده شده و چرخانده شود و قابل تنظیم باشد تا بتواند در آن همه دسته از دسته های سوپاپ ها را جای دهد.

شرح

قسمت شماره: BVL01

قفل دریچه پروانه ای

الف) ساخته شده از ABS.

ب) خاصیت شیمیایی خوب ، مقاوم در برابر لکه های روغنی و خوردگی محصول شیمیایی.

ج) می تواند آزادانه در اطراف چرخ های دریچه پوشانده شده و چرخانده شود و قابل تنظیم باشد تا بتواند در آن همه دسته از دسته های سوپاپ ها را جای دهد.

 

قسمت شماره

شرح

BVL01

مناسب برای دسته شیر از 8 میلی متر تا 45 میلی متر

تأیید اعتبار نشانک قفل

چرا تنظیم اعتبار سنجی نشانک Lockout؟

1. بسیاری از افراد گروه به دلیل انرژی کنترل نشده در حین کار در دستگاه یا فرآیند جان خود را از دست دادند

2. کار بر روی دستگاههای برقی یک فعالیت پرخطر و یکی از منابع برجسته مرگ و میر و حوادث جراحات جدی است

3. همه باید اصطلاحات کلی و اصول اصلی کنترل انرژی خطرناک را درک کنند


بررسی تصادف کشنده

زمان تصادف - 30 ژوئیه 2019

محل حادثه - کارخانه

1. دو پرسنل پیمانکار هنگام تعمیر کارخانه سیمان درگذشت. اپراتورها خیر خواهند بود. 3 و نه 4 کارخانه سیمان پس از بسته شدن برچسب قفل ، برای آماده سازی برای کارهای تعمیر و نگهداری منظم. ساعت 2:30 ، نه شروع کنید. 4 سیمان برای آزمایش. دو تا از آنها در شماره نبودند 4 کارخانه سیمان.

این حادثه نشان داد که این کارخانه در اجرای روشهای جداسازی انرژی میانبرهایی را در نظر گرفته است. همچنین ، این برنامه بر روی کاغذ است ، در واقع قفل نشده است برای جلوگیری از بازیابی برق.


تاریخ تصادف - 13 ژانویه 2019

محل حادثه - کارخانه

2. کارمند طرف قرارداد هنگام کار نقاله کمربند عملیات پاکسازی را انجام داد. وی بین انتهای غلتک و تکیه گاه ساندویچ شد و به دلیل شکستگی سیستمیک و خونریزی داخلی در محل درگذشت.


تاریخ تصادف - 18 اکتبر ، xx

محل کارخانه

۳- پیمانکار ضمن مشاهده وضعیت تغذیه در نزدیکی کمربند تغذیه بانکی زغال سنگ ، در کمربند گرفتار شد ، صورت و بدن وی لایه بیرونی را لمس کرد و بازوی وی توسط غلتک کمربند قطع شد.

دلایل اصلی تصادف:

روش های تأیید و تأیید قفل دنبال نمی شوند

نقص طراحی باعث کمربند تماس با انسان (محافظت در برابر انزوای ناکافی)

اقدامات برای جلوگیری از ایجاد اختلال بدون توجه به ایمنی شخصی مورد تشویق قرار گرفت و به قربانی خیلی نزدیک به کمربند نزدیک شد.


ویژه بسته به شرایط خاص شما ، قفل قفل دریچه پروانه ما ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی قفل قفل دریچه پروانه ای سفارشی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما خوش آمدید ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: قفل دریچه پروانه ای تولید کنندگان چین را قفل می کند ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست