sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
خرید قفل قفل آلومینیومی

خرید قفل قفل آلومینیومی

شماره شماره: قفل ایمنی آلومینیوم ALP76 76 میلی متر الف) بدنه آلومینیوم و قید فولاد کروم شده با روکش سه گانه ب) هنگام باز کردن قفل ، قفل به طور خودکار ظاهر می شود. ج) طول غل و زنجیر: 25 میلی متر ، 38 میلی متر ، 76 میلی متر. د) رنگ عادی: RED ، YLW ، BLU ، ORG ، GRN ، PRP ، BLK ، SLV. ه) سایر طول های غل و زنجیر را می توان سفارشی کرد.

شرح


شماره قسمت: ALP76

76 میلی متر قفل ایمنی آلومینیوم

الف) بدنه آلومینیوم و زنجیر فولادی کروم شده با روکش سه گانه.

ب) هنگام باز کردن قفل ، قفل به طور خودکار ظاهر می شود.

ج) طول غل و زنجیر: 25 میلی متر ، 38 میلی متر ، 76 میلی متر.

د) رنگ عادی: RED ، YLW ، BLU ، ORG ، GRN ، PRP ، BLK ، SLV.

ه) سایر طول های غل و زنجیر را می توان سفارشی کرد.


شماره قسمت

مشخصات

شرح

ALP25

قید داخلی: 25 میلی متر قطر: 6 میلی متر

KA ، KD ، MK ، GMK

ALP38

قید داخلی: 38 میلی متر قطر: 6 میلی متر

ALP76

قید داخلی: 76 میلی متر قطر: 6 میلی متر


مزیت - فایده - سود - منفعت

حرفه ای

شرکت Lockey Safety Products Co. Ltd یک تولید کننده حرفه ای در چین است ، متخصص در تولید انواع محصولات قفل ایمنی برای جلوگیری از حوادث صنعتی ، که ناشی از انرژی غیر منتظره یا راه اندازی ماشین آلات و تجهیزات در اثر انتشار کنترل نشده انرژی است.
ما انواع قفل ایمنی ، قفل شیر ، قفل شوک ، قفل الکتریکی ، قفل کابل ، جعبه قفل گروهی ، کیت قفل و ایستگاه را ارائه می دهیم.

تیم

اکنون لاکی بیش از 60 کارمند دارد و در کل 2000 متر مربع مساحت دارد. هر کارمند وزن خود را می کشد تا یک شرکت موفق بسازد. ما همچنین تیم تحقیق و توسعه خود را نیز ارائه می دهیم تا انواع محصولات قفل ایمنی و راه حل هایی را برای دیدار با مشتریان اختصاصی خود&# 39 ارائه دهیم. الزامات. ما هر ساله در بسیاری از نمایشگاه های حرفه ای شرکت می کنیم ، مانند A + A ، Intersec ، Safety in Action ، Suntec.

ODM& ؛ نصب شده

از زمان تأسیس ، ما کارخانه های خود ، خدمات درجه یک ، تجهیزات و فناوری کامل داریم ، لاکی اصرار دارد که از فناوری ، محصولات و مدیریت استفاده کند. به طور کامل می توان به خدمات ما اعتماد کرد ، ما مناسب نیازهای مشتری&# 39 تولید می کنیم ؛ محصولات شخصی شده مطابق با مشتری&# 39 ؛ محصولات شخصی مطابق مشتری&# 39 ؛ الزامات. ما همچنین خدمات نصب شده را ارائه می دهیم ، ما بسیار مایل هستیم همه سفارشات را سفارشی کنیم.

سرویس

شرکت ما از تضمین تجارت - خدمات رایگان پشتیبانی می کند که سفارشات شما را از پرداخت تا تحویل محافظت می کند. حد اطمینان تجارت لاکی: 95000 دلار آمریکا
گزینه ترجیحی پرداخت ایمن آنلاین خود را از چک الکترونیکی انتخاب کنید ، کارت اعتباری و T / T. شرکت از تضمین تجارت پشتیبانی می کند - خدمات رایگان که سفارشات شما را از پرداخت تا تحویل محافظت می کند. حد اطمینان تجارت لاکی: 95000 دلار آمریکا
گزینه پرداخت آنلاین ایمن مورد نظر خود را از بین چک الکترونیکی ، کارت اعتباری و T / T انتخاب کنید.

نمایش کارخانه

شرکت Lockey Safety Products Co. Ltd یک تولید کننده حرفه ای در چین است ، متخصص در تولید انواع محصولات قفل ایمنی برای جلوگیری از حوادث صنعتی ، که ناشی از انرژی غیر منتظره یا راه اندازی ماشین آلات و تجهیزات در اثر انتشار کنترل نشده انرژی است. ما انواع قفل ایمنی ، قفل شیر ، قفل شوک ، قفل الکتریکی ، قفل کابل ، جعبه قفل گروهی ، کیت قفل و ایستگاه را ارائه می دهیم. ما علاوه بر ارائه محصولات حرفه ای قفل ، ما همچنین قصد داریم توصیه های عملی شما را ارائه دهیم و یک راه حل ایمنی سفارشی متناسب با نیازهای شخصی شما ارائه دهیم. ما به هر دو شرکت بزرگ و کوچک ارائه می دهیم و دوره های آموزشی و آگاهی برای Lockout Tagout ارائه می دهیم.

گواهی صلاحیت

201812271427278040573_03

نمایشگاه

تولید کننده حرفه ای Lockout&؛ Tagout

ما هر ساله در بسیاری از نمایشگاه ها مانند A {0}} A inGermanany ، Intersec در دبی ، Safety in Action سیدنی و Suntec سنگاپور و غیره شرکت می کنیم. اگر&# 39 هستید نیز به ما مراجعه کنید.


جزئیات بسته بندی:
ما بسته بندی منظم داریم و می توانیم هر طور که شما درخواست کنید انجام دهیم.
روش های حمل و نقل:
توسط هوا یا دریا (بنادر FOB: شانگهای / نینگبو) ، توسط اکسپرس (EMS ، FEDEX ، UPS ، TNT ، DHL)
شرایط پرداخت:
به طور معمول T / T ، Paypal ، Western Union و Alibaba تجارت اطمینان و غیره

Industrial Electrical Miniature Breaker Mcb Lockout,Lock out Tag out Devices for Breakers,Lockout Circuit Breaker Universal

1.س: آیا می توانم آرم خودم را روی محصولات قرار دهم؟
پاسخ: مطمئناً ، آرم شما را می توان بر روی هر بدنه قفل یا با لیزر یا با قالب قرار داد.

2.س: آیا می توانم طرح های برچسب خود را روی محصولات قرار دهم؟
پاسخ: البته ، شما می توانید طرح خود را برای ما ارسال کنید ، ما&# 39 را دنبال خواهیم کرد.

3.س: آیا می توانم قبل از سفارش رسمی چند نمونه داشته باشم؟
پاسخ: بله ، ما می توانیم چند نمونه رایگان برای آزمایش شما قبل از سفارش شما ارسال کنیم.

4.س: مدت زمان طولانی چیست؟
A: به طور معمول ما سهام اکثر محصولات را نگه می داریم ، زمان تحویل 1-5 روز به محض آزاد شدن پرداخت است. برای محصولات سفارشی ، بیشتر طول می کشد.

5.س: خدمات پس از فروش چطور؟ شرایط&# 39 چیست؟
پاسخ: ما برای هر کالایی که فروخته ایم 12 ماه ارائه می دهیم. اگر پس از فروش با مشکلی روبرو شدید ، لطفاً با ما تماس بگیرید ، ما&# 39 را انتخاب خواهیم کرد ؛ ما در طی 24 ساعت به حل مشکلات کمک خواهیم کرد.

6.س: آیا شما سازنده هستید یا فقط فروشنده هستید؟
پاسخ: ما&# 39 هستیم که تولید کننده آن هستیم ، همه محصولات را خودمان تولید می کنیم. خوش آمدید به بازدید از گیاه ما در هر زمان.

7. س: شرایط پرداخت&# 39 چیست؟ آیا می توانم پس از دریافت محصولات پرداخت کنم؟

A: به طور معمول ما TT و Western Union را قبول می کنیم. L / C نیز پذیرفته می شود اگر مقدار سفارش زیاد باشد. برای مشتریان قدیمی ، ما پس از همکاری خوب ، ماهیانه&# 39 را پرداخت می کنیم.

8.س: من نمی توانم&# 39 را پیدا کنم ؛ محصولات مورد نظرم را در فهرست شما پیدا نمی کنم ، آیا می توانید آن را برای من توسعه دهید؟
پاسخ: بله ، ما یک تحقیق&آمپر داریم. بخش توسعه ، ما&# 39 ؛ مایل به توسعه هر آنچه شما در صنایع قفل ایمنی می خواهید.

9.س: آیا دفتر دیگری در کشورهای دیگر دارید؟
پاسخ: در حال حاضر ما&# 39 را نداریم ، اما ما&# 39 را با برخی از مشتریان خوب بحث و گفتگو می کنیم. اگر&# 39 هستید ؛ مایلید نماینده ما در هر کشور باشید ، لطفاً با ما تماس بگیرید.

انواع و روشهای انزوای انرژی

انواع اصلی جداسازی انرژی در تولید مواد شیمیایی شامل جداسازی فرآیند ، جداسازی مکانیکی ، جداسازی الکتریکی و جداسازی منبع رادیواکتیو است. ایزولاسیون فرایند به کنترل جداسازی مثر سیستم هدف با استفاده از روش باز و بسته شدن شیر خط لوله فرآیند و ترکیب با loto-lockout-Tagout اشاره دارد (در موارد خاص ، روش بسته شدن منبع هوا برای شیر کنترل پنوماتیک می تواند برای جداسازی استفاده شود) جداسازی مکانیکی دقیق ترین و ایمن ترین روش جداسازی است ، روش حذف یک خط (در روند صفحات کور لوله با سوراخ یا فلنج کور) ، چرخش هشت فلنج کور یا مستقیماً در فلنج کور مفصل فلنج ، چنین جداسازی باید انجام شود توسط کارکنان تعمیر و نگهداری و اطمینان حاصل شود که دست در شیر خط لوله فرآیند بسته شده است ، ذکر شده قفل شده است. ایزولاسیون الکتریکی به قطع و جدا شدن منبع انرژی الکتریکی از تجهیزات الکتریکی اشاره دارد. جداسازی منبع به قطع یا قطع منابع رادیواکتیو مرتبط مربوط می شود. برای جداسازی همزمان فرایند ، برق و غیره ، باید پس از اتمام فرآیند ، جداسازی الکتریکی و غیره ، جداسازی مکانیکی انجام شود ، قبل از جداسازی مکانیکی ، پروانه کار مربوطه باید با توجه به روند اجازه کار انجام شود.

با توجه به سطح خطر تعیین شده توسط تجزیه و تحلیل ایمنی JSA-Job و با توجه به خصوصیات فیزیکی و شیمیایی ، حالت متوسط ​​، شرایط فرآیند و قطر لوله محیط فرآیند ، روشهای اصلی برای جداسازی فرآیند به شرح زیر است: جداسازی و صفحه کور ، جداسازی شیر دوتایی و صفحه خالی ، و جداسازی شیر دوتایی و صفحه خالی.

قفل قفل آلومینیومی خرید ما به طور خاص با توجه به نیازهای خاص شما ساخته شده است ، ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان حرفه ای محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما از فروش عمده فروشی قفل قفل آلومینیومی سفارشی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می کنید ، و ما همچنین نمونه رایگان را ارائه می دهیم.
Hot Tags: خرید تولید کنندگان قفل قفل آلومینیومی چین ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخت چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست