امنیت شبکه امنیت قفل کابل ماهی شکل

امنیت شبکه امنیت قفل کابل ماهی شکل
جزئیات محصول

شماره بخش:   CB04

قفل کردن قفل کابل اقتصادی شکل ماهی

a) قفل بدن: ساخته شده از ABS، با کابل عایق پلاستیک پوشش داده شده است.

ب) حداکثر 6 قفل برای چند برنامه قفل پذیر را می پذیرد .

ج) طول کابل و رنگ را می توان سفارشی کرد.

د) حاوی برچسب های ایمنی بالا، قابل استفاده مجدد، نوشتن در ایمنی است . طول برچسب ها را می توان سفارشی کرد.

 

شماره بخش

شرح

CB04

قطر کابل 3.8mm، طول 2m

 


انزوای انرژی در عملیات تعمیر و نگهداری

در نگهداری انواع تجهیزات، به دلیل اینکه ممکن است اتفاقی از انرژی الکتریکی، انرژی فشار، انرژی مکانیکی، انرژی بالقوه و سایر انرژی ها باشد، نیاز به اتخاذ یک راه قابل اعتماد برای جداسازی این انرژی است. در غیر اینصورت، در جریان عملیات، انتشار اتفاقی این انرژی ممکن است باعث آسیب شود. در این دوره ما می توانیم به علت انتشار اتفاقی این انرژی ها آسیب برسیم. در این شماره، نکات کلیدی در کار ایمن انزوای انرژی را در عملیات تعمیر و نگهداری معرفی خواهیم کرد.

مورد حادثه 1

ژانگ، کارگر گروه توزیع شن و ماسه در کارگاه ریخته گری کارخانه، اغلب به زودی در صبح کار می کند تا محفظه داخلی دستگاه مخلوط شن و ماسه را تعمیر کند، به طوری که در طول ساعات کاری اطمینان حاصل شود. یک روز زنگ به کارگاه می رسد، به طور معمول درب باز و بسته موتور سیکلت را باز می کند، اما بدون جداسازی سوئیچ قدرت، "کسی کار می کند تا مانع از بستن" علامت هشدار نشود، وارد ماشین در داخل تعمیرات می شود. او می ترسید که باز شدن درب بر روی راه رفتن دیگران تأثیر بگذارد، به طوری که او به طور عمدی وارد دروازه می شود و تنها فاصله 150 میلی متری را ترک می کند. حدود ساعت 7:50 بعد از اینکه کارگر شن و ماسه کار خود را آغاز کرد، دیگران را دید که پیاده روی می کردند و به طور عمدی درب کابین را ترک کردند تا فقط فاصله 150 میلی متری را ترک کنند.

درب کابین باز است، فکر می کنم دیگران کار دقیق نمی کنند، در درب کابین، شروع صاف مخلوط کردن دستگاه شن و ماسه، چرخش سریع غلتک، در داخل آسیب سر زنگ کار می کنند، در نهایت به علت آسیب جدی، نجات مرگ ناکارآمد.


به طور خاص طراحی شده با توجه به شرایط خاص خود، امنیت اقتصادی سیم ما قفل کابل ماهی شکل شکل ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما از طریق قفل سیم کشی ماهی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما، به وسیله سیم کشی الکترونیکی سیمکارت عمده فروشی سفارش داده می شود و ما نیز نمونه رایگان را ارائه می دهیم.
پرس و جو