sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل قطع کننده مدار تنگ Grip

قفل قطع کننده مدار تنگ Grip

شماره قطعه: CBB31-S-RED CBL31-S-BLK Grip Tree Circuit Breaker Lock) الف) ماده: اسپری فلزی آلیاژ آلومینیوم ریخته گری با فشار بالا ب) ضامن های شکن پهن یا بلند را که معمولاً در قطع کننده های ولتاژ / ولتاژ بالا می بینید. ج) با چرخش ساده انگشت شکن را تنظیم کرده و سپس گیره را ببندید د) دسته و قفل قفل را باز کنید تا از شل شدن گیره جلوگیری شود.

شرح

شماره قسمت: CBL31-S-RED CBL31-S-BLK

قفل قطع کننده مدار تنگ Grip

الف) مواد: آلیاژ آلومینیوم ریخته گری تقویت کننده&؛ نایلون PA&آمپر؛ اسپری فلزی

ب) ضامن های شکن پهن یا بلند را که معمولاً در قطع کننده های ولتاژ / ولتاژ بالا می بینید.

ج) با یک دور ساده انگشت شکن را تنظیم کرده و سپس بست را ببندید

د) دستگیره و درپوش قفل برای جلوگیری از شل شدن گیره.

شماره قسمت

شرح

CBL31-S-RED

بستن حداکثر 16 میلی متر

CBL31-S-BLK

بستن حداکثر 16 میلی متر

ایزولاسیون الکتریکی چیست؟

به اصطلاح ایزولاسیون الکتریکی ، ایزولاسیون الکتریکی منبع تغذیه و مدار الکتریکی است ، به این معنی که مدار شاخه الکتریکی از کل سیستم الکتریکی جدا شده و از آن به عنوان یک سیستم ایمنی مستقل و مستقل جدا شده ، به منظور جلوگیری از وقوع خطر شوک الکتریکی غیرمستقیم در مورد الکتریسیته گسل هادی در معرض. برای اجرای جداسازی الکتریکی ، شرایط زیر باید رعایت شود:

(1) از هر مدار انشعاب با استفاده از یک ترانسفورماتور جداسازی ، این تست مقاومت در برابر ولتاژ ترانسفورماتور ، بالاتر از ترانسفورماتور معمولی ، باید با محصولات الکتریکی سطح (عایق دو برابر یا عایق تقویت شده) مطابقت داشته باشد ، همچنین می تواند با عایق سیم پیچ ترانسفورماتور عایق استفاده شود عملکرد برابر است.

به اصطلاح ایزولاسیون الکتریکی به این معنی است که هیچ ارتباط مستقیم برق بین دو مدار وجود ندارد. یعنی این دو مدار از یکدیگر عایق بندی شده اند. همچنین لازم است اطمینان حاصل شود که این دو مدار رابطه انتقال انرژی را حفظ می کنند.

مدارهای متصل به اضلاع اول و دوم یک ترانسفورماتور دو سیم پیچ مشترک از یکدیگر عایق بندی شده اند. بنابراین می توان گفت مدار متصل شده توسط یک یا دو طرف ترانسفورماتور دو سیم پیچ در حالت عایق الکتریکی است. اصل جداسازی اصل کار ترانسفورماتور و اصل استفاده از قانون القای الکترومغناطیسی است. هنگامی که ترانسفورماتور در حال کار است ، پس از سیم پیچ اولیه با جریان متناوب تأمین می شود ، شار متناوب در هسته آن تولید می شود و شار متناوب باعث ایجاد نیروی الکتریکی در سیم پیچ اولیه و ثانویه می شود. سیم پیچ ثانویه می تواند ولتاژ متناوب را پس از القای نیروی الکتریکی به مدار ثانویه ارائه دهد ، هنگامی که سیم پیچ ثانویه با بار پس از جریان جریان ، بر شار مدار مغناطیسی تأثیر بگذارد ، بنابراین باعث تغییر جریان سیم پیچ اولیه می شود. اگرچه هیچ ارتباط مستقیم برق بین سیم پیچ اولیه و ثانویه ترانس وجود ندارد ، اما انرژی الکتریکی حاصل از سیم پیچ اولیه می تواند از طریق تغییر شار در مدار مغناطیسی آن به سیم پیچ ثانویه منتقل شود. این اصل کار ترانسفورماتور است و همچنین اصل جداسازی الکتریکی بین سیم پیچ های ثانویه است.

قفل قطع کننده مدار تنگ مخصوص ما مطابق با نیازهای خاص شما طراحی شده است که توسط یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان حرفه ای محصولات قفل در چین ساخته شده است - LOCKEY. شما از فروش عمده قفل قطع کننده مدار تنگ ساخت چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می کنید ، و ما همچنین نمونه رایگان را ارائه می دهیم.
Hot Tags: قفل قطع کننده مدار تنگ ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، سفارشی ، عمده فروشی ، قیمت

ارسال درخواست