sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
عایق پلاستیکی قفل Hasp برای قفل کردن

عایق پلاستیکی قفل Hasp برای قفل کردن

قسمت نهم: NH01 نایلون قفل بسته Hasp a) ساخته شده از نایلون با دوام. ب) بدنه غیر رسانا ، برای جداسازی انرژی الکتریکی با نیاز بالا در مکان های خورنده و ضد انفجار اعمال می شود. ج) اجازه دهید در هنگام جداسازی یک منبع انرژی ، از قفل های متعدد قفل استفاده شود. د) طریقه استفاده: آن را به سمت بالا و پایین بکشید.

شرح

قسمت شماره:   NH0 1

نایلون قفل هاسپ

الف) ساخته شده از نایلون بادوام.

ب) بدن غیر رسانا ،   برای جداسازی انرژی الکتریکی با نیاز بالا در مکان های ضد خوردگی و انفجار اعمال می شود.

ج) اجازه دهید در هنگام جداسازی یک منبع انرژی ، از قفل های متعدد قفل استفاده شود.

د) طریقه استفاده: آن را به سمت بالا و پایین بکشید.

 

قسمت شماره

شرح

NH01

اندازه کلی: × 175.5 43 43.5 میلی متر تا 6 قفل قفل را بپذیرید.

NH01_02

انرژی سیستم مدیریت برچسب قفل انرژی


1. هدف برنامه

برای جداسازی ، جدا کردن یا آزادسازی انرژی موجود در دستگاه یا تجهیزات برای جلوگیری از فعال شدن غیرفعال دستگاه ، راه اندازی یا روشن شدن دستگاه یا تجهیزات ، و جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی شخصی یا تجهیزات ، مانع از جداسازی ، قطع یا به طور موثر انرژی در دستگاه یا تجهیزات شوید.

2. دامنه کاربرد

در مورد پارتیشن انرژی و کنترل قفل در حین بازرسی ، تمیز کردن ، نگهداری ، آزمایش یا نگهداری ماشین ها و تجهیزات در بخش تولید و بهره برداری شرکت کاربرد دارد.

3. پرونده های مرجع

الزامات سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی حرفه ای

4- مسئولیت های مرتبط

(1) بخش عملیات

مسئول آموزش های ویژه در مورد پارتیشن بندی انرژی ، سیستم قفل کردن و الزامات مربوط به پرسنل ذیربط بخش.

اختیار اداره را برای اجرای پارتیشن انرژی و قدرت عملیات برچسب زدن Lockout.

اطمینان حاصل کنید که کلیه پرسنل مربوطه در هنگام مسئولیت بازرسی ، تمیز کردن ، نگهداری ، آزمایش ماشین ها و تجهیزات ، از بخش بندی انرژی و مقررات نشانگر نشانگر Lockout پیروی می کنند.

مسئولیت آموزش و اطمینان از پرسنل پیمانکار برای اجرای مقررات و الزامات مربوط به تقسیم انرژی شرکت و برچسب گذاری قفل شرکت هنگامی که پیمانکار ملزم به انجام بازرسی ، تمیز کردن ، نگهداری و آزمایش ماشین ها و تجهیزات است.

(2) پرسنل عامل

تعمیر و نگهداری ، بازرسی و سایر کارها را مطابق با الزامات تقسیم انرژی و برچسب Lockout و اقدامات خاص مشخص شده انجام دهید.

(3) وزارت محیط زیست و امنیت بهداشتی

(4) مسئول آموزش پرسنل مربوطه بخش بهره برداری انرژی ، سیستم قفل و الزامات

نظارت بر مقررات پارتیشن بندی انرژی و تنظیمات الزامات برچسب گذاری Lockout در داخل شرکت.

ویژه با توجه به نیازهای ویژه شما ، عایق پلاستیکی قفل پلاستیکی ما برای قفل کردن ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی پلاستیکی عایق پلاستیکی عایق بندی شده برای قفل کردن ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما خوش آمدید ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: عایق محصور پلاستیکی عایق بندی شده برای تولیدکنندگان چین ، تأمین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ارزان ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست