sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
دستگاه Loto For Ball Valve

دستگاه Loto For Ball Valve

قسمت شماره: قفل سوپاپ ایمنی قابل تنظیم UBVL21 a) ساخته شده از رایانه های شخصی ، PU و PVC. b) حمل و کار آسان ، از کمربند برای تعمیر کیسه قفل استفاده کنید. ج) خیاطی ریز ، سطح صاف ، کار عالی بسیار عالی) د) تقریباً در کلیه انواع لوله ها از جمله عایق بندی ، PVC و فلزی مناسب است. f) كاملاً مناسب همه سوپاپها را از 3 / 8in (10 mm) تا 4in (102 mm) قفل مي كند.

شرح

قسمت شماره: UBVL21

قابلیت تنظیم SafetyBallValve Lockout

الف) ساخته شده از PC ، PU و PVC.

b) حمل و کار آسان ، از کمربند برای تعمیر کیسه قفل استفاده کنید.

ج) خیاطی خوب ، سطح صاف ، طرز کار عالی

د) تقریباً در کلیه انواع لوله ها از جمله عایق بندی ، PVC و فلز متناسب است

ه) بیشتر قفل های قفل 4Pcs می توانند در همان زمان قفل شوند. مناسب برای چند نفر یا کارگروه.

f) كاملاً مناسب همه سوپاپها را از 3 / 8in (10 mm) تا 4in (102 mm) قفل مي كند.

قسمت شماره

شرح

UBVL21

قطر قفل دریچه: 30 میلی متر

مورد 1

در حدود ساعت 19:40 در تاریخ 4 ژوئن ، یک کارگر در یک پروژه ساخت و ساز در دست ساخت در شنژن در جریان سیم کشی با یک پیچ گوشتی برق گرفت و در 120 نفر در صحنه کشته شد.

علت تصادف: تحلیل اولیه این است که قبل از عملیات سیم کشی برق قطع نشده است. در حین عمل ، اپراتور قسمت فلزی ابزار کار را لمس کرد. این ابزار فلزی سیم زنده را لمس کرده و جریان از طریق بدن جریان می یابد و به زمین منتهی می شود ، یک مدار شوک الکتریکی را تشکیل می دهد و باعث تصادف می شود.

مورد 2

حدود ساعت 10:25 صبح اول ژوئیه ، یک تعمیرکار در یک پارک علم و فناوری در شنژن در حال برخورد با خرابی در مدار سفر در توالت بود. هنگامی که مدار فن اگزوز در سقف مورد بررسی و تعمیر قرار گرفت ، برق آن برقی می شود.

علت تصادف: تجزیه و تحلیل اولیه برای تعمیرکار بدون معاینه و تأیید عملیات شارژ ، عملیات سیم کشی اگزوز مدار اگزوز در داخل سقف ، لمس دستی با سیم یا قطعات فلزی ابزار پیرایش است ، بدنه روی سقف سیل ، جریان فعلی استنباط می شود با دست و وارد قسمت های دیگر بدن ، حوادث ناشی از برق گرفتگی را بدست آورید.

اگر اپراتور با برق زنده کار نمی کرد و اگر سوئیچ محافظت در برابر نشت در مدار نصب شده بود ، می توان از هر دو حادثه جلوگیری کرد.

رفتار ناامن انسان

1. عملیات بدون صلاحیت. هنگام بهره برداری از تجهیزات الکتریکی و سیستم مدار برای بهره برداری ، نگهداری ، نصب ، تعمیرات اساسی ، تحول ، ساخت ، اشکال زدایی و سایر عملیات ، اپراتورها باید دارای گواهینامه برقکار واجد شرایط برای کار باشند.

2. عملیات زنده غیرقانونی. اپراتورها در تجهیزات الکتریکی و سیستمهای مدار بدون قطعی برق و یا جزئی کار می کنند.

وضعیت ناامن

1. خط مجهز به ولتاژ خطرناک است. خط لمس شده در حین کار دارای ولتاژ خطرناکی است ، به محض اینکه بدن انسان خط را با ولتاژ خطرناک لمس کند ، می توان تصادف شوک الکتریکی را بسیار آسان کرد.

2. خرابی تجهیزات. هنگامی که تجهیزات تعمیر شده دارای گسل زمینی و خطای محافظت در برابر نشتی هستند ، اپراتور ممکن است بدون انجام اقدامات ایمنی بطور زنده کار کند ، که احتمالاً باعث بروز حوادث می شود.

ناامنی محیط زیست

این گرم&# 39؛ به دلیل هوای گرم بدن انسان زیاد عرق می کند و پس از خیس شدن عرق ، مقاومت تماس کارگران کاهش می یابد. پس از وقوع شوک الکتریکی ، جریان از طریق بدن انسان در مقایسه با جریان موجود در محیط خشک افزایش می یابد و خلاص شدن از شر بدن را برای افراد دشوار می کند و در نتیجه راحت تر باعث می شود شوک الکتریکی رخ دهد.

نقص در مدیریت

1. این شرکت قوانین بهره برداری ایمن برای برق را تنظیم نکرده است و یا محتوای قوانین ایمن کار برای برق کاران سالم نیست.

2. این شرکت آموزش و آموزش کافی در مورد ایمنی را برای اپراتورها ارائه نمی دهد ، در نتیجه عدم دانش مربوط به ایمنی شغلی مرتبط است.

3- عدم وجود پرسنل مدیریت ایمنی برای بازرسی از محل بهره برداری و عدم توقف به موقع عملیات غیرقانونی و خطرناک.

دستگاه loto ما برای شیرهای توپ ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و عرضه کنندگان محصولات قفل در چین که بطور خاص با توجه به شرایط خاص شما طراحی شده است ، طراحی شده است. شما از عمده فروشی دستگاه لوتو سفارشی شده برای شیرهای توپ ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می کنید ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: دستگاه لوتو برای تولید کنندگان شیرهای توپ در چین ، عرضه کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست