sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
کیت برچسب گذاری Loto Osha Lockout

کیت برچسب گذاری Loto Osha Lockout

شماره بخش: کیت قفل برقی LG07 الف) این یک انتخاب صنعتی از دستگاه های قفل / برچسب است. ب) برای قفل کردن انواع شیرآلات و غیره. ج) همه وسایل را می توان به راحتی در کیسه ابزار حمل سبک حمل کرد. د) اندازه کیف ابزار: 16 اینچ.

شرح


شماره قسمت: LG07

کیت قفل برقی

a)این یک انتخاب صنعتی از دستگاه های Lockout / Tagout است.

b)برای قفل کردن انواع شیرها و غیره

c)همه وسایل را می توان به راحتی در کیف ابزار حمل سبک حمل کرد.

d)اندازه کیف ابزار: 16 اینچ.

شامل:

1.کیف قفل (LB)03) 1رایانه شخصی

2.هک قفل (SH01) 1رایانه شخصی

3.هش قفل (SH02) 1رایانه شخصی

4.قفل چند لایه(LP01)1 کامپیوتر؛

5.قفل چند لایه(LP05)1 کامپیوتر؛

6.قفل ایمنی(P38S-قرمز) 2PCS ؛

7.قفل کوچک پلاگین(EPL01) 1رایانه شخصی

8.قفل بزرگ پلاگین(EPL02) 1رایانه شخصی

9.قفل شکن (CBL11) 1رایانه شخصی

10.قفل شکن (CBL12) 1رایانه شخصی

11.POS ، PIS ، POW 1PC / هر؛

12.CBL01-1 ، CBL01-2 1PC / هر؛

13.SBL03 ، SBL011PC / هر؛

14.قفل شدن منبع هوا(ASL02) 1رایانه شخصی
مزیت - فایده - سود - منفعت

حرفه ای

شرکت Lockey Safety Products Co. Ltd یک تولید کننده حرفه ای در چین است ، متخصص در تولید انواع محصولات قفل ایمنی برای جلوگیری از حوادث صنعتی ، که ناشی از انرژی غیر منتظره یا راه اندازی ماشین آلات و تجهیزات در اثر انتشار کنترل نشده انرژی است.
ما انواع قفل ایمنی ، قفل شیر ، قفل شوک ، قفل برق ، قفل کابل ، جعبه قفل گروهی ، کیت قفل و ایستگاه را ارائه می دهیم.

تیم

اکنون لاکی بیش از 60 کارمند دارد و در کل 2000 متر مربع مساحت دارد. هر کارمند وزن خود را می کشد تا یک شرکت موفق بسازد. ما همچنین تیم تحقیق و توسعه خود را نیز ارائه می دهیم تا انواع مختلف محصولات ایمنی قفل ایمنی و راه حل هایی را برای دیدار با مشتریان اختصاصی خود&# 39 ارائه دهیم. الزامات. ما هر ساله در بسیاری از نمایشگاه های حرفه ای شرکت می کنیم ، مانند A + A ، Intersec ، Safety in Action ، Suntec.

ODM& ؛ نصب شده

از زمان تأسیس ، ما کارخانه های خود ، خدمات درجه یک ، تجهیزات و فناوری کامل داریم ، لاکی اصرار دارد که از فناوری ، محصولات و مدیریت استفاده کند. به طور کامل می توان به خدمات ما اعتماد کرد ، ما محصولات مورد نیاز مشتری&# 39 را تولید می کنیم ؛ محصولات شخصی شده مطابق با مشتریان&# 39 ؛ محصولات شخصی مطابق با مشتریان&# 39 ؛ الزامات. ما همچنین خدمات نصب شده را ارائه می دهیم ، ما بسیار مایل هستیم همه سفارشات را سفارشی کنیم.

سرویس

شرکت ما از تضمین تجارت - خدمات رایگان پشتیبانی می کند که سفارشات شما را از پرداخت تا تحویل محافظت می کند. حد اطمینان تجارت لاکی: 95000 دلار آمریکا
گزینه ترجیحی پرداخت ایمن آنلاین خود را از طریق چک الکترونیکی انتخاب کنید ، کارت اعتباری و T / T. شرکت از تضمین تجارت پشتیبانی می کند - خدمات رایگان که سفارشات شما را از پرداخت تا تحویل محافظت می کند. حد اطمینان تجارت لاکی: 95000 دلار آمریکا
گزینه پرداخت آنلاین ایمن مورد نظر خود را از بین چک الکترونیکی ، کارت اعتباری و T / T انتخاب کنید.

نمایش کارخانه

شرکت Lockey Safety Products Co. Ltd یک تولید کننده حرفه ای در چین است ، متخصص در تولید انواع محصولات قفل ایمنی برای جلوگیری از حوادث صنعتی ، که ناشی از انرژی غیر منتظره یا راه اندازی ماشین آلات و تجهیزات در اثر انتشار کنترل نشده انرژی است. ما انواع قفل ایمنی ، قفل شیر ، قفل شوک ، قفل برق ، قفل کابل ، جعبه قفل گروهی ، کیت قفل و ایستگاه را ارائه می دهیم. ما علاوه بر ارائه محصولات حرفه ای قفل ، ما همچنین قصد داریم توصیه های عملی شما را ارائه دهیم و یک راه حل ایمنی سفارشی متناسب با نیازهای شخصی شما ارائه دهیم. ما به هر دو شرکت بزرگ و کوچک ارائه می دهیم و دوره های آموزشی و آگاهی برای Lockout Tagout ارائه می دهیم.

گواهی صلاحیت

201812271427278040573_03

نمایشگاه

تولید کننده حرفه ای Lockout&؛ Tagout

ما هر ساله در بسیاری از نمایشگاه ها مانند A {0}} A inGermany ، Intersec در دبی ، Safety in Action سیدنی و Suntec سنگاپور و غیره شرکت می کنیم. اگر&# 39 هستید نیز به ما مراجعه کنید.


جزئیات بسته بندی:
ما بسته بندی منظم داریم و می توانیم هر طور که شما درخواست کنید انجام دهیم.
روش های حمل و نقل:
توسط هوا یا دریا (بنادر FOB: شانگهای / نینگبو) ، توسط اکسپرس (EMS ، FEDEX ، UPS ، TNT ، DHL)
شرایط پرداخت:
به طور معمول T / T ، Paypal ، Western Union و Alibaba تجارت اطمینان و غیره

اطلاع رسانی خطر 1910.1200


استانداردهای اطلاع رسانی خطر خطرات شیمیایی را که در محل کار رخ می دهد یا استفاده می شود ، برطرف می کند. استانداردهای اعلام خطر OSHA&# 39 با استانداردهای بین المللی مطابقت دارد ، اما این دومین مورد نقض OSHA است. اکثر مشاغل به درستی قوانین اطلاع رسانی خطر را اجرا نمی کنند و واضح است که بسیاری از کارگران تحت آموزش استانداردهای جدیدی قرار نگرفته اند که از سال 2013 لازم الاجرا شد.

استانداردهای ارتباطات مخاطره آمیز OSHA&# 39 که اغلب به آنها اشاره می شود ، شامل اجرای برنامه HAZCOM ، آموزش مواد خطرناک و الزامات لازم برای تهیه و نگهداری برگه های اطلاعات ایمنی است.

آمپ GG؛ nbsp؛

3. داربست 1926.451


استاندارد داربست OSHA الزامات ایمنی داربست را پوشش می دهد و باید توسط پرسنل واجد شرایط کاملاً مطابق با آن طرح طراحی و ساخته شود. کارفرما باید از تمام کارگران با استفاده از داربست در برابر سقوط و افتادن اشیا محافظت کند. علاوه بر این ، کلیه داربست ها باید قبل از استفاده توسط پرسنل واجد شرایط بازرسی شوند. کارگرانی که بیشتر در معرض خطرات داربست قرار دارند شامل افرادی هستند که مسئول قاب بندی ، سقف سازی ، سایدینگ و سنگ تراشی هستند.

قسمتهایی که اغلب به SCAFFOLDING مراجعه می شود و استانداردهای OSHA را نقض می کنند شامل حفاظت در برابر سقوط (از جمله سیستم های محافظ) ، نگهداری با استفاده از معابر و سنگ فرش و تزئینات است.

آمپ GG؛ nbsp؛

4. Lockout tagout 1910.147


کارگران LOTO که بر تعمیر و نگهداری ، تعمیر و نگهداری تجهیزات یا ماشین آلات تأثیر می گذارند. اگر دستگاه در حال کار به طور ناگهانی روشن یا روشن شود ، خطری وجود دارد.

برای شرکتهایی که به روشهای LOTO نیاز دارند ، در اینجا بخشهای متخلف استاندارد THE LOTO وجود دارد که OSHA اغلب آنها را ذکر می کند: روشهای معمول ، روشهای کنترل انرژی ، بازرسی های دوره ای و آموزش.


5. حفاظت از تنفس 1910.134


استانداردهای حفاظت تنفسی OSHA کارفرمایان را در ایجاد و نگهداری برنامه های حفاظت از تنفس در محل کار راهنمایی می کند. این استاندارد تمام جنبه های حفاظت تنفسی را شامل می شود ، از جمله اقدامات ، مدیریت ، انتخاب ، آموزش ، آزمایش تناسب اندام ، ارزیابی ، استفاده ، تمیز کردن ، نگهداری و تعمیر. کارفرمایان همچنین باید با استفاده داوطلبانه ماسک های گرد و غبار تنفسی از OSHA&# 39 آشنا باشند!

آمپ GG؛ nbsp؛

استانداردهای حفاظت تنفسی OSHA&# 39 که بیشترین موارد ذکر شده شامل ارزیابی پزشکی ، الزامات حفاظت تنفسی ، آزمایش تناسب اندام ، عدم ایجاد برنامه های لازم برای حفاظت تنفسی و تعیین خطرات تنفسی محل کار است.

6. 1926.1053 نردبان

کامیون صنعتی 1910.17

8. حفاظت از سقوط - نیازهای آموزشی 1926.503

9. محافظت از ماشین 1910.212

محافظت از چشم و صورت 1926.102

GG quot ؛ به عنوان یک کارفرما ، این لیست می تواند نقطه شروع شما باشد ،"؛ می گوید Cappster."؛ شما می توانید به این لیست نگاه کنید ، علت اصلی را پیدا کنید ، آن را تجزیه و تحلیل کنید و قبل از وقوع آن را متوقف کنید."؛

کیت برچسب گذاری قفل loto osha مخصوص ما با توجه به نیازهای خاص شما ساخته شده است که توسط یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان حرفه ای محصولات قفل در چین ساخته شده است - LOCKEY. شما به صورت عمده فروشی کیت برچسب بسته بندی loto osha در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می کنید ، و ما همچنین نمونه رایگان را ارائه می دهیم.
Hot Tags: loto osha Lockout tagout تولید کنندگان کیت چین ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست