sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل ایمنی استیل نایل

قفل ایمنی استیل نایل

ضربه محکم و ناگهانی قفل ایمنی 38mm پلاستیکی کشش غیر رسانا از نایلون ساخته شده است، مقاومت در برابر درجه حرارت از -20 ℃ تا + 120 ℃، اطمینان از شکستن قدرت و تغییر شکل به راحتی نیست.

شرح

无线端新品海报

شماره بخش:   P38P

38mm پلاستیکی کوتاه قفل ایمنی قفل شوک

a) تقویت نایلون بدن، مقاومت در برابر درجه حرارت از -20 ℃ به + 80 ℃. کلاه فولادی کروم است. ناخن های غیر هدایت شده از نایلون ساخته شده است، مقاومت در برابر درجه حرارت از -20 به +120 ، اطمینان از شکستن قدرت و تغییر شکل به راحتی نیست.

ب) ویژگی حفظ کلید: هنگام باز شدن کلید، کلید را نمی توان برداشت.

ج) چاپ لیزری و حکاکی آرم در صورت لزوم.

د) همه رنگ های مختلف موجود است.

 

شماره بخش

شرح

مواد زرهی

مشخصات

KA-P38S

کلید Alike

 

فولاد

 

"KA": هر قفل در همان گروه یکسان است

"P": بدن قفل پلاستیکی راست

"S": خرچنگ فولادی

 

سایر مواد را می توان سفارشی کرد:

"SS": فولاد زنگ نزن

"BS": چنگال برنج

KD-P38S

کلید های مختلف

MK-P38S

کلید و Alike / Differ

GMK-P38S

استاد بزرگ کلید

KA-P38P

کلید Alike

 

نایلون

KD-P38P

کلید های مختلف

MK-P38P

کلید و Alike / Differ

GMK-P38P

استاد بزرگ کلید

کشورهای اروپایی و ما برای مدت طولانی برای قفل ایمنی دارای الزامات خاصی هستند، استفاده از مقررات OSHA آمریکا در مورد "مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی" مقررات کنترل انرژی خطرناک مشخص شده است: توسط کارفرما باید روش های ایمنی را مطابق با برنامه تعیین کند برای دستگاه های نصب شده بر روی دستگاه جدا کننده انرژی و دستگاه یا تجهیزات به منظور جلوگیری از کار، و جلوگیری از عرضه برق اتفاقی، شروع یا انتشار انرژی ذخیره شده به طور صحیح قفل می شود و بنابراین باعث آسیب رساندن به کارکنان می شود.

0001cp38p7

کدام قفل امن هستند؟

LOCKEY موافق است که امن ترین قفل در حال حاضر قفل b سطح و قفل صفحه است. در مقایسه با دو، از قیمت، قیمت بازار قفل سطح فوق العاده B حدود 300 است، قفل برگ کمی گران است، کمی به 800 یوان بهتر است؛ از نظر قابلیت سهولت جایگزینی، لازم است جایگزین هسته قفل برای جایگزینی قفل فوق العاده B شود، و قفل تیغه باید کلیه قفل را جایگزین کند و تمام درب های امنیتی را نمی توان نصب کرد. از نظر ایمنی، قفل برگ بدون شک "قویترین" است. با این حال، به علت استحکام آن، اگر ساکنان به طور تصادفی کلیدهای خود را در خانه بگذارند، احتمالا «قفل شکسته» را می گیرند و با هزینه بالایی وارد می شوند.

دربارهی ما

Lockey Safety Products Co.، Ltd یک تولید کننده حرفه ای در چین است که متخصص در تولید انواع محصولات قفل ایمنی برای کمک به اجتناب از حوادث صنعتی است که توسط نیروی غیرمنتظره یا راه اندازی ماشین آلات و تجهیزات توسط انتشار غیرمجاز انرژی به وجود می آیند.

ما انواع قفل ایمنی، قفل شیر، قفل قفل، قفل الکتریکی، قفل کابل، قفل قفل گروهی، قفل کردن قفل و ایستگاه فراهم می کند.

علاوه بر ارائه محصولات قفل گذاری حرفه ای، ما همچنین قصد داریم به شما مشاوره کارآمد ارائه دهیم و یک راه حل ایمنی را در اختیار شما قرار دهیم که برای نیازهای فردی شما مناسب است. ما به هر دو کسب و کار بزرگ و کوچک ارائه می دهیم و ما دوره های آموزش و آگاهی Lockout Tagout را ارائه می دهیم.


به طور خاص طراحی شده با توجه به نیازهای خاص خود، قفل ایمنی استیل نایل ما ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما با استقرار کارخانه ما در چین با قیمت ارزان با کارخانجات ما به تقسیم ایمنی نایلون اصلی سفارشی متمرکز می شوید و ما نیز نمونه رایگان را ارائه می دهیم.
Hot Tags: کارخانه سازنده قفل ایمنی نایلون چین، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی، ارزان، قیمت، ساخته شده در چین، نمونه رایگان

ارسال درخواست