sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
جدید قفل امنیتی قفل پانل جدید 10 قفل با پوشش LS03

جدید قفل امنیتی قفل پانل جدید 10 قفل با پوشش LS03

شماره بخش: L S03 10-Lock Lockout Station a) ساخته شده از مهندسی کامپیوتر پلاستیکی. ب) این یک طراحی قطعه است، با پوشش برای قفل کردن. می توانید قفل ها، چنگال ها، برچسب های قفل و غیره را جای گذاری کنید. c) قفل کردن سوراخ قفل مرکب برای قفل کردن برای محدود کردن دسترسی به کارمندان مجاز وجود دارد. کاملا ...

شرح

شماره بخش:   L S03

ایستگاه قفل 10 قفل

a) ساخته شده از مهندسی کامپیوتر پلاستیکی.

ب) این یک طراحی قطعه است، با پوشش برای قفل کردن. می تواند قفل قفل، هشدار ، برچسب ها قفل   و غیره.

ج) یک قفل قفل برای قفل کردن قفل برای محدود کردن دسترسی به کارکنان مجاز وجود دارد.

شماره بخش

شرح

LS01

406 میلیمتر (W) × 315 میلیمتر (H) × 65 میلیمتر (D)

LS0 2

558mm (W) × 393mm (H) × 65mm (D)

LS0 3

558mm (W) × 393mm (H) × 65mm (D)


به طور کامل روند قفل کردن را نشان می دهد

توصیه دوم این است که فرایند قفل را در صورت لزوم ثبت کنید. با انجام این کار، کارکنان و مدیریت می توانند درک خود را از فرایند قفل کردن، اطمینان از هماهنگی و از بین بردن هر گونه سردرگمی در مورد روند قفل کردن متحد کنند. علاوه بر این، فرایند قفل فایل ضبط نیز می تواند به عنوان گنج استفاده شود. منابع شما برای یادگیری و آموزش کارکنان استفاده می شود. OHSA مستلزم آن است که پرونده ها مطابق با استانداردها نگهداری شوند، اما پروسه قفل کردن از محل کار تا محل کار تغییر می کند. بنابراین، مهم است که کار را مستند سازی کنید تا اطمینان حاصل شود که فرایند قفل کردن موثر است.

فرآیند قفل باید کامل و دقیق در مراحل برای خاموش کردن دستگاه و جداسازی ریسک، و همچنین نحوه برداشتن ایمنی مربوطه

برای اینکه پروسه قفل سازی برای کارکنان برای مراجعه آسان باشد، فرآیند zhang bei باید در نزدیکی تجهیزات مربوطه قرار گیرد. به شدت توصیه می شود که یک عکس از فرآیند خاص مربوط به تجهیزات ارسال کنید و عکس باید هر فرایند را مشخص کند. در مقایسه با فرم ها و متن ها، عکس ها مزایای منحصر به فردی دارند که می تواند راهنمایی های خاص و شهودی را برای کارکنان فراهم کند.

تمام نقاط انزوا به وضوح مشخص شده است

همه نقاطی که باید کنترل شوند یا جدا شوند باید با برچسب های استاندارد شده، به وضوح و به طور دائمی مشخص شده باشند، و برچسب ها باید بصری قابل مشاهده باشند. در عین حال، اطمینان حاصل کنید که تمام نقاط جداسازی مستند شده و از روند قفل مناسب به عنوان شرح در مقاله 2 پیروی کنید.


به طور خاص طراحی شده با توجه به شرایط خاص خود، جدید 10 قفل پلاستیکی قفسه ایمنی قفل ایمنی با پوشش ls03 ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما از ایستگاه قفل ایمنی با قفل پلاستیکی جدید با 10 قفل عمده با پوشش ls03 ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می شود و ما نیز نمونه رایگان را ارائه می دهیم.
Hot Tags: جدید 10 قفل پلاستیک کامپیوتر ایستگاه قفل ایمنی با پوشش ls03 تولید کنندگان چین، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی، ارزان، قیمت، ساخته شده در چین، نمونه رایگان

ارسال درخواست