sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل ايمني قفل 25mm پلاستيکی شلاق

قفل ايمني قفل 25mm پلاستيکی شلاق

شماره بخش: CP25P Lockey 25mm پلاستیکی محافظ ایمنی Padlock تقویت شده بدن نایلون، مقاومت در برابر درجه حرارت از -20 ℃ به + 80 ℃. کلاه فولادی کروم است. غلاف غیر هدایت شده از نایلون ساخته شده است، مقاومت در برابر درجه حرارت از -20 ℃ تا + 120 ℃، اطمینان از شکستن قدرت و تغییر شکل ...

شرح


شماره پین: CP25P

قفل ايمني قفل 25mm پلاستيکی شلاق

  1. تضعیف بدن نایلون، مقاومت در برابر درجه حرارت از -20 ℃ به + 80 ℃. کلاه فولادی کروم است. غلاف غیر رسانا از نایلون ساخته شده است، مقاومت در برابر درجه حرارت از -20 ℃ تا + 120 ℃، اطمینان از شکستن قدرت و تغییر شکل به راحتی نیست.

  2. ویژگی ذخیره سازی کلید: زمانی که کلاهبرداری باز است، کلید را نمی توان برداشته است.

  3. چاپ لیزری و حکاکی آرم در صورت لزوم.

  4. همه رنگ های مختلف موجود است.

شماره بخش

شرح

مواد زرهی

مشخصات

KA-CP38S

کلید Alike

 

فولاد

 

"KA": هر قفل در همان گروه یکسان است

"P": بدن قفل پلاستیکی راست

"S": خرچنگ فولادی

 

سایر مواد را می توان سفارشی کرد:

"SS": فولاد زنگ نزن

"BS": چنگال برنج

KD-CP38S

کلید های مختلف

MK-CP38S

کلید و Alike / Differ

GMK-CP38S

استاد بزرگ کلید

KA-CP38P

کلید Alike

 

نایلون

KD-CP38P

کلید های مختلف

MK-CP38P

کلید و Alike / Differ

GMK-CP38P

استاد بزرگ کلید
سیستم علامت گذاری کلیدی : سیستم عامل اصلی 1.jpg

1. سیستم متفرقه (KD): هر کدام از قفل ها به صورت متفاوتی کلید می شود، با 2 کلید در هر قفل عرضه می شود. 20000pcs بالابر شخصی موجود است

2. سیستم Alike کلید (KA): هر قفل کلید همان است. 1 کلید کلیه قفل ها را در هر گروه باز می کند.

3. سیستم متفرقه و استاد کلید (KDMK): هر قفل به طور متفاوتی کلید می شود، با 1 کلید در هر قفل عرضه می شود. یک کلید اصلی، هر کدام از این قفل ها را لغو می کند.

4. Alike & Master Key System (KAMK): هر قفل در همان گروه یکسان است. کلید master تمام گروه های Alike keyed را لغو و باز می کند.

5. سیستم اصلی سیستم استارت (GMK): هر قفل در یک گروه متفاوت است. کلید master master تمام گروه های مختلف KDMK را لغو و باز می کند.

ثبت نام کلیدی:

مهم است که هر کارمند در یک سایت دارای یک کلید قفل منحصر به فرد برای کمک به جلوگیری از کلید های تکراری از خطر قفل شدن برنامه قفل شما باشد. ما قول می دهیم که در صورت لزوم از کلیه و شماره های مختلف برای هر سفارش استفاده کنیم. علاوه بر این هر کلید می تواند در سیستم برنامه نویسی ما ضبط شود تا بتوانید همان کلید را هر زمان که لازم باشد مرتب کنید.


گزینه رنگ:

P.jpg


شکل قفل شکل گزینه:


2018060210193963122991.jpg

به طور خاص طراحی شده با توجه به نیازهای خاص، قفل ایمنی قفل ایمنی 25mm پلاستیکی ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما از قفل ایمنی 25 میلیمتری قفل ایمنی پلاستیکی قفل شده با قیمت های ارزان با کارخانه ما ساخته شده در چین ساخته شده و ما نیز نمونه رایگان را ارائه می دهیم.
Hot Tags: قفل 25mm پلاستیکی کوپلینگ ایمنی قفل ساز چین، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی، ارزان، قیمت، ساخته شده در چین، نمونه رایگان

ارسال درخواست