sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل قفل شده قرمز خطر

قفل قفل شده قرمز خطر

قسمت شماره: P38S 38mm Shackle Short Steel Security Key Shack قابلیت حفظ کلید: در صورت باز بودن قفسه ، کلید قابل حذف نیست. چاپ لیزر و حکاکی آرم در صورت لزوم. همه رنگهای مختلف موجود

شرح

قسمت شماره:P38S

قفل ایمنی قفل کوتاه 38 میلی متر

a)بدنه نایلون تقویت شده ، در برابر درجه حرارت از -20 مقاومت می کندتا 80 پوند. قلاب فلزی دارای روکش کرومی است. قلاب غیر رسانا از نایلون ساخته شده است و در مقابل دمای -20 مقاومت می کندتا 120 پونداطمینان از مقاومت و شکستگی تغییر شکل به راحتی انجام نمی شود.

b)ویژگی حفظ کلید: هنگام باز بودن قفل ، کلید قابل حذف نیست.

c)چاپ لیزر و حکاکی آرم در صورت لزوم.

d)همه رنگهای مختلف موجود.

قسمت شماره

شرح

مواد shackle

مشخصات

KA-P38S

کلید یکسان

فولاد

"KA": هر قفل قفل در یک گروه یکسان است

"P": بدنه قفل پلاستیکی لبه راست

"S": قلاب فلزی

سایر مواد قابل تنظیم هستند:

"SS": قلاب استیل

"BS": قلاب برنجی

KD-P38S

شناسه کلید

MK-P38S

آمپ&دارای کلید؛ یکسان / متفرقه

GMK-P38S

استاد بزرگ گرید

KA-P38P

کلید یکسان

نایلون

KD-P38P

شناسه کلید

MK-P38P

آمپ&دارای کلید؛ یکسان / متفرقه

GMK-P38P

استاد بزرگ گرید

9

公司1介绍3

سؤالات متداول:

1.س: آیا می توانم آرم خود را روی محصولات قرار دهم؟
پاسخ: مطمئناً ، آرم شما می تواند بر روی هر بدنه قفل ، چه با لیزر ، و چه توسط قالب ها قرار داده شود.

2.س: آیا می توانم طراحی برچسب خود را بر روی محصولات قرار دهم؟
پاسخ: البته ، شما می توانید طرح خود را برای ما ارسال کنید ، ما&# 39؛ ما طرح خود را دنبال خواهیم کرد.

3.س: آیا می توانم قبل از سفارش رسمی چند نمونه داشته باشم؟
پاسخ: بله ، ما می توانیم قبل از سفارش شما چند نمونه رایگان برای تست خود ارسال کنیم.

4.س: زمان سرب چقدر است؟
پاسخ: به طور معمول برای بیشتر محصولات سهام خود را نگه می داریم ، زمان سرب 1-5 روز به محض انتشار پرداخت می شود. برای محصولات سفارشی ، مدت زمان بیشتری طول می کشد.

5.س: خدمات پس از فروش چگونه است؟ شرایط ضمانت نامه&# 39 چیست؟
پاسخ: ما برای هر کالایی که فروخته ایم 12 ماه پیشنهاد می کنیم. اگر بعد از فروش با هر مشکلی مواجه شدید ، لطفاً با ما تماس بگیرید ، ما با شماره 39 39 تماس می گیریم ؛ ما در 24 ساعت به حل مشکلات کمک خواهیم کرد.

6.س: آیا شما تولید کننده هستید یا فقط فروشنده هستید؟
پاسخ: ما&# 39؛ دوباره تولید کننده هستیم ، ما تمام محصولات را خودمان تولید می کنیم. در هر زمان خوش به بازدید گیاهان ما خوش آمدید.

7. س: شرایط پرداخت&# 39 چیست؟ آیا بعد از دریافت محصولات می توانم پرداخت کنم؟

پاسخ: معمولاً ما TT و اتحادیه غربی را می پذیریم. اگر مقدار سفارش بزرگ باشد ، L / C نیز پذیرفته می شود. برای مشتریان قدیمی ، ما&# 39 ؛ ما پرداخت ماهانه guanartee پس از همکاری خوب.

8.س: من نتوانستم&# 39؛ محصولاتی را که می خواهم در کاتالوگ شما پیدا کنم ، می توانید آن را برای من توسعه دهید؟
پاسخ: بله ، ما یک آمپول تحقیقاتی&داریم. توسعه ،. ، ما&# 39 ؛ ما مایل به توسعه هر آنچه شما در صنایع قفل ایمنی خواستار.

9.س: آیا در کشورهای دیگر دفتری دارید؟
پاسخ: در حال حاضر ما&# 39 را نداریم ، اما ما # 39 داریم ؛ با بعضی از مشتریان خوب بحث می کنیم. اگر شما&# 39 ؛ دوباره مایل به نماینده ما در هر کشور هستید ، لطفاً آزادانه با ما تماس بگیرید.


اصل جداسازی انرژی


اصل جداسازی انرژی کوتاه مدت در هنگام بازرسی و نگهداری


در حین بازرسی و نگهداری از سیستم خط لوله فرآیند ، باید یک طرح جداسازی انرژی برای دریچه های بالادست و پایین دست به طور مستقیم با خط لوله نگهداری متصل شود.


در حین بازرسی و نگهداری مخازن تحت فشار ، باید یک طرح جداسازی انرژی برای دریچه های ورودی و خروجی مخازن تحت فشار و دریچه هایی که مستقیماً با فشار به آنها وصل شده و بالادست تدوین شود.


در حین بازرسی و نگهداری سیستم های دریچه و فاضلاب ، باید یک طرح جداسازی انرژی برای دریچه های فاضلاب و فاضلاب که مستقیماً با بخش لوله بهره برداری با فشار بالا و پایین متصل هستند ، تدوین شود. ترکیبی از روشهای جداسازی انرژی فوق می تواند در مورد خط لوله لوله کشی بیش از حد ، سیستم فاضلاب و اتصالات بالادست در نظر گرفته شود.


هنگامی که بازرسی و نگهداری تجهیزات سیستم فرآیند بیش از یک روز به طول انجامد ، باید یک طرح جداسازی انرژی برای دریچه های فشار بالادست و پایین دست سیستم و تجهیزات تحت نظارت تدوین شود. لازم است تا زمان اتمام کار تعمیر و نگهداری ، انزوا انرژی حفظ شود.


طرح جداسازی انرژی برای وضعیت فوق مطابق با&به ترتیب تنظیم می شود ؛ 5.1.3 انتخاب روش جداسازی&به نقل از؛ تعیین اولویت انتخاب روش جداسازی؛


قفل های شخصی برای اجرای عملکرد قفل در هنگام اجرای جداسازی انرژی کوتاه مدت در هنگام بازرسی و نگهداری لازم است.&آمپر ؛ nbsp؛


اصل جداسازی انرژی میان مدت و بلند مدت در تولید و بهره برداری


برای تجهیزات فرآیندی که مشکل پنهان داشته و از کار افتاده است ، لازم است از یک صفحه کور برای کور کردن و از بین رفتن دریچه های فشار بالادست و پایین دست تجهیزات استفاده کرد و یا با بستن شیر برش و قفل کردن ، انزوای انرژی را تحقق بخشید. به منظور جلوگیری از صدمه زدن به تجهیزات به دلیل سوء استفاده و دلایل دیگر؛


برای سیستم و تجهیزات مورد استفاده در پایین دست ، شیر فشار بالادست باید توسط صفحه کور کشته شود ، یا جداسازی انرژی با بستن دریچه و قفل باید انجام شود.


با توجه به نیاز عملیات تولید ، فرآیند defunct (فرایند مقایسه اندازه گیری) می تواند بسته شود ، و شیر جداسازی انرژی را می توان قفل کرد.


در فرآیند بهره برداری تولید ، لازم است از قفل های دپارتمان برای انجام عملکرد قفل در صورت نیاز به انزوا طولانی مدت انرژی استفاده شود.


با توجه به نیازهای ویژه شما طراحی شده است ، خطر قفل قرمز ما قفل ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی خطرناک قرمز قفل شده قفل شده ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما خوش آمدید ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: خطر قرمز تولید کنندگان قفل قفل شده چین ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست