sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
گروه قرمز 13 قفل ایمنی قفل جعبه فولاد

گروه قرمز 13 قفل ایمنی قفل جعبه فولاد

شماره بخش: LK 02 P قفل گروه جعبه گروه A) ساخته شده از پاشش سطحی با درجه حرارت بالا پلاستیک ورق فولاد و دسته نایلون فولاد ضد زنگ ساخته شده است. ب) چندین فرد می توانند قطعات مهم را در یک زمان قفل کنند، می توانند قفل های 1 3 را جایگزین کنند. ج) می تواند به عنوان قفل قفل کوچک قابل حمل استفاده می شود، می تواند ...

شرح

شماره بخش:   LK 02

جعبه قفل گروهی قابل حمل

الف) ساخته شده از پاشش سطحی با درجه حرارت بالا پلاستیک ورق فولاد و دسته نایلون فولاد ضد زنگ .

ب) چندین فرد می توانند قطعات مهم را در یک زمان قفل کنند، می توانند قفل های 1 3 را جایگزین کنند .

ج) می تواند به عنوان قفل قفل مینی قابل حمل مورد استفاده قرار گیرد، می تواند چندین تگ، چنگال،   قفل مینی و غیره

د) پیام برچسب به زبان انگلیسی. دیگر lang uag e می تواند سفارشی ساخته شود .

الف) با قفل سرپرست تماس بگیرید.  

 

شماره بخش

شرح

LK 02

اندازه:   230 میلیمتر (W) × 155 میلیمتر (H) × 90 میلیمتر (D)

ایجاد برنامه های آموزشی دقیق

آموزش جزء جدایی ناپذیر از یک برنامه قفل گذاری موفق است، اما این نیز سخت ترین بخش است زیرا هر محل کار و هر کارمند در محل کار دارای نیازهای آموزشی خاص خود هستند.

اولا مهم است که هر کس نقش خود را بشناسد. تعریف، تقسیم و اختصاص دادن کار به کارمندان مربوطه. از نظر عملیات قفل، سه نوع اصلی از کارکنان درگیر وجود دارد: کارمندان مجاز، کارکنان تحت تاثیر قرار گرفته و دیگران. "کارکنان مجاز" به این معنی است که کارکنانی که مستقیما در قفل کردن امکانات مکانیکی فعالیت می کنند؛ "کارمند آسیب دیده" به معنی کارمند است که عملیات توسط قفل کردن تجهیزات تحت تأثیر قرار می گیرد، معمولا یک کارمند که از تجهیزات قفل شده استفاده می کند؛ "دیگر کارمند" به معنای یک کارمند در منطقه کار می کند که دستگاه قفل را نداشته باشد.

هر کس باید در مورد نوع کارمند که متعلق به آنهاست، روشن باشد و مکانیسم ارتباط نزدیک را در میان همکاران ایجاد کند. پس از قفل کردن یا بازکردن قفل قفل کردن، کارکنان را مجاز به اخطار به طور واضح و واضح به کارکنان تحت تاثیر قرار دهید. برای اطمینان از امنیت عملیات باز کردن، تنها کارمند مجاز که قفل را قفل کرده است میتواند عملیات بازکردن را انجام دهد. اتاق امضای کارگر در دستگاه قفل وجود دارد که همچنین تأکید دارد که هر کارمند دارای وظایف و مسئولیت های خاص است.

مانند پروسه های قفل گذاری و نقاط جداسازی، مستند سازی یک عنصر مهم آموزش است. این نقش کمکی در سه سطح زیر دارد. اولا، می تواند به مدیریت کمک کند تا اطمینان حاصل شود که تمام کارکنان آموزش هدفمند دریافت کرده اند. علاوه بر این، مدیریت می تواند به راحتی شناسایی و اصلاح آسیب های آموزشی. دوم، ضبط زمان آموزش مفید است تا برنامه آموزشی بعدی را ترتیب دهد. اگر مدیریت زمان آخرین آموزش را می داند، برنامه بعدی را می توان بسیار آسان کرد. سوم، با مرور سوابق آموزش، مدیریت می تواند برنامه آموزشی قفل شده را بیشتر عینی نگاه دارد، که همچنین به بهبود پروژه کمک می کند.

آموزش قفل نیز به محل کار متکی است. اگر نیروی کار کارخانه متفاوت صحبت کند، نسخه های زبان آموزش، نشانه ها و اسناد Lockout باید وجود داشته باشد. علاوه بر این، کارمندان را تشویق می کنند تا نیازهای آموزشی خود را بیان کنند و مطالب آموزشی را با توجه به نیازهای خود تنظیم کنند.

با توجه به نیازهای OSHA، آموزش Lockout tagout باید حداقل یک بار در سال انجام شود. با این حال، ما باید این را به عنوان حداقل استاندارد، نه فرکانس ایده آل در نظر بگیریم. در بسیاری از موارد، آموزش مکرر لازم است تا اطمینان حاصل شود که عملیات تعمیر و نگهداری حیاتی با ایمن انجام می شود. این امر همچنین باعث تقویت آگاهی روان شناختی کارکنان از ایمنی می شود. هنگام تعیین فرکانس آموزش در سازمان، مهم است که کارمندان را در تصمیم گیری مشارکت دهیم و اطمینان حاصل کنیم که مدیریت به دقت پیشنهادات کارکنان را در نظر گرفته است.


به طور خاص طراحی شده با توجه به شرایط خاص خود، گروه قرمز 13 قفل جعبه قفل ایمنی فولاد ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات lockout در چین - LOCKEY. شما به گروه عمده قرمز گروه سفارشی 13 قفل جعبه قفل ایمنی فولاد ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می شود و ما همچنین نمونه رایگان را ارائه می دهیم.
Hot Tags: گروه قرمز 13 قفل ایمنی فولاد قفل جعبه تولید کنندگان چین، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی، ارزان، قیمت، ساخته شده در چین، نمونه رایگان

ارسال درخواست