sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
ایمنی اقتصادی Loto سیم با روکش قفل شده است

ایمنی اقتصادی Loto سیم با روکش قفل شده است

قسمت شماره: قفل کابل اقتصادی CB05 الف) بدنه قفل: ساخته شده از نایلون ، با کابل فولادی با روکش پلاستیکی عایق. b) طراحی بدون لغزش متناسب با شکل دست انسان است. بسیار مناسب برای استفاده ج) طول و رنگ کابل قابل تنظیم است.

شرح

قسمت شماره: CB05

قفل کابل اقتصادی

الف) بدنه قفل: ساخته شده از نایلون ، با کابل فولادی با روکش پلاستیکی عایق.

b) طراحی بدون لغزش متناسب با شکل دست انسان است. بسیار مناسب برای استفاده

ج) طول و رنگ کابل قابل تنظیم است.

د) پذیرش حداکثر 6 قفل قفل برای برچسب های مختلف برنامه بسته شدن را می توان سفارشی سازی کرد.

ه) شامل ایمنی با دید بالا ، قابل استفاده مجدد ، نوشتن است. طول برچسب ها قابل تنظیم است.

قسمت شماره

شرح

CB05

قطر کابل 3.8 میلی متر ، طول 2 متر

6 拷贝

الزامات مدیریت

الزامات اساسی

برای جلوگیری از انتشار تصادفی انرژی خطرناک یا مواد ذخیره شده در تجهیزات و تأسیسات یا مناطق سیستم ، کلیه تأسیسات جداسازی انرژی و مواد خطرناک باید در هنگام بهره برداری محاسبه شوند.

روشهای جداسازی یا کنترل انرژی و مواد خطرناک به طور عمده شامل موارد زیر است:

منبع تغذیه را قطع کنید یا خازن را تخلیه کنید.

فشار را از بین می برد یا آزاد می کند.

چرخش دستگاه را متوقف کرده و اطمینان حاصل کنید که دیگر چرخانده نشده است.

برای انتشار (ظروف ، خطوط لوله ، و غیره) ذخیره شده انرژی و مواد.

برای جلوگیری از حرکت هواپیما دستگاه را پایین بیاورید.

قبل از شروع کار ، وظیفه کلیه پرسنل درگیر در این عملیات است که تأیید کنند که انزوا وجود دارد و اجرای این مشخصات است. پرسنل مرتبط با نقطه انزوا باید وضعیت برچسب گذاری Lockout را به موقع ارتباط برقرار کنند ، برچسب Lockout را در تمام مدت زمان کار بر روی cross-shift حفظ کنند و کلیه تعویض های تغییر مکان را در سایت اطلاع دهند تا تحویل را تکمیل و دوباره تحت نظارت خود قفل کنند. مدیریت ارشد سایت

برچسب قفل توسط خود اپراتور اداره می شود و روشهای مناسبی برای جداسازی یا كنترل انرژی یا مواد را انتخاب می كند و اطمینان حاصل می كند كه قفل ایمنی و برچسب در وضعیت صحیح قرار دارند. در شرایط خاص ، اگر من در قفل مشکل داشته باشم ، باید شخص دیگری را برای این کار بصری انجام دهم (مانند نقطه قفل روی قفسه).

ویژه با توجه به شرایط خاص شما طراحی شده است ، قفل سیم لاستیک اقتصادی ایمنی ما با روکش ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی های ایمنی سفارشی قفل های لتو اقتصادی با روکش ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما خوش آمدید ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: ایمنی قفل سیم لوتو اقتصادی با تولید کنندگان روکش دار چین ، عرضه کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ارزان ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست