sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل قفل ایمنی با روکش فلزی

قفل قفل ایمنی با روکش فلزی

قفل ایمنی لمینیت a) ساخته شده از فولاد سخت شده با سیلندر برنج با دوام بیشتر ، ضد برش و ضد اره. b) با یک پوشش پلاستیکی در پایین ، به طور معمول به رنگ آبی. رنگهای دیگر موجود است. c) کلیدهای مختلف ، کلید دار به طور یکسان ، سیستم دارای کلید اصلی موجود است. د) سایر عرض و قفل طول قفل نیز موجود است.

شرح

قسمت شماره:LP01، LP02، LP05

ایمنی چند لایهPاذیت کردن

الف) ساخته شده از فولاد سخت شده با سیلندر برنج با دوام بیشتر ، ضد برش و ضد اره.

b) با یک پوشش پلاستیکی در پایین ، به طور معمول به رنگ آبی. رنگهای دیگر موجود است.

c) کلیدهای مختلف ، کلید دار به طور یکسان ، سیستم دارای کلید اصلی موجود است.

د) سایر عرض و قفل طول قفل نیز موجود است.

قسمت شماره

شرح

A (mm)

ب (میلی متر)

C (mm)

د (میلی متر)

LP01

KA ، KD ، MK

23

6

35

40

LP02

38

6

35

40

LP05

63

6

35

40

مدیریت محتوا


1. روش جداسازی انرژی


1.1 جداسازی جریان فرآیند ، انرژی بنزین ، انرژی هیدرولیک ، انرژی حرارتی و انرژی مکانیکی


اقدامات احتیاطی برای جداسازی صفحه کور


الف) تأیید کنید که قطر و ضخامت صفحه کور ، الزامات را برآورده می کند. ب) تأیید کنید که تجهیزات تحت فشار و خالی قرار گرفته اند. ج) محصولات یا موادی را که در تجهیزات یا خطوط لوله ذخیره شده اند ، شناسایی کنید. اگر این مواد مضر هستند ، از تجهیزات محافظ استفاده کنید. د) هنگام برداشتن پیچ های فلنج حداقل دو پیچ مخالف را رزرو کنید ، سپس پیچ ها را سفت کنید اما مهره ها را به طور کامل بردارید. ه) اپراتور باید فلنج را از پهلو جدا کند و حتی در صورت آزاد شدن ناگهانی مایع و بنزین ، مستقیماً روی افراد اسپری نخواهد شد. و) در حین نصب صفحه کور دائمی باید از واشر آب بندی جدید استفاده شود تا از تأثیر انزوا در انرژی اطمینان حاصل شود. ز) صفحه کور باید روی قسمت نزدیک فلنج به ظرف یا تجهیزات نصب شود.


اقدامات احتیاطی دوبار برش و تخلیه


الف) اثر آب بندی شیر قطع شده خوب است و باید قفل شود. ب) از شیر اتوماتیک به عنوان دریچه قطع استفاده نمی شود. اگر از شیر اتوماتیک به عنوان شیر قطع استفاده شود ، ابتدا باید شیر را بسته و سپس عملکرد اتوماتیک آن غیرفعال شود. ج) اندازه شیر تخلیه باید حداکثر جریان تخلیه ممکن را داشته باشد که هنگام بسته شدن شیر قطع می تواند از آن عبور کند.&آمپر ؛ nbsp؛


اقدامات احتیاطی جداگانه برای دریچه تک بلوک


الف) خروجی فاضلاب شیر برش بالادست (در صورت وجود) همیشه باید در حین کار باز شود. ب) شرایطی که یک شیر برش تک مجاز نیست:

فشار خط لوله و تجهیزات بیش از 10MPa و اندازه شیر بیش از 150 میلی متر.&آمپر ؛ nbsp؛

نشت جدی در دریچه رخ داده است.&آمپر ؛ nbsp؛

وجود اسید ، قلیایی یا مایعات سمی دیگر که ایمنی پرسنل را به خطر می اندازد.


1.2 عایق الکتریکی


در هنگام جداسازی ایزوله برقی ، قفل مورد استفاده برای ایزولاسیون باید روی سوئیچ برق یا سوئیچ مدار مناسب تجهیزات یا در هر دو محل قفل شود و موقعیت قفل عایق باید تا حد امکان به تجهیزات جدا شده نزدیک باشد.


جداسازی الکتریکی باید توسط یک متخصص برق مجاز انجام شود.&آمپر ؛ nbsp؛1.3 انتخاب روش جداسازی


با توجه به تأثیرات مختلف جداسازی انرژی ، جداسازی صفحه کور ، قطع و دفع مضاعف و جداسازی شیر جداکننده باید به عنوان اولویت در طرح جداسازی انرژی انتخاب شود.&آمپر ؛ nbsp؛


1.4 الزامات مورد نیاز برای Tagout


هنگام اجرای روشهای جداسازی انرژی فوق ، برای جلوگیری از نشت انرژی به دلیل سوء استفاده ، باید روش قفل اتخاذ شود. اگر در واقع قفل کردن آن غیرممکن است ، صفحه هشدار دهنده&به نقل از "خطرناک - GG" را اجرا نکنید. باید روی تجهیزات انجام انزوا انرژی آویزان شود و به پرسنل مربوطه اطلاع داده شود.

ویژه با توجه به نیازهای ویژه شما طراحی شده است ، قفل قفل ایمنی از جنس استنلس استیل ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی ایمنی سفارشی قفل لاستیکی قفل شده ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما خوش آمدید ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: ایمنی تولید کنندگان قفل قفل استیل ایمنی تولید کنندگان چین ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست