sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل ایمنی قفل قفل قرمز

قفل ایمنی قفل قفل قرمز

قفل ایمنی الف) ساخته شده از سیلندر مس و کلید. بیشتر مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی. بسیار پایدار ، با بیش از 1 میلیون بار کار.

شرح

قسمت شماره: WCP38S

قفل ایمنی

الف) ساخته شده از سیلندر مس و کلید. بیشتر مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی. بسیار پایدار ، با بیش از 1 میلیون بار کارکرد.

ب) بدنه نایلونی تقویت شده ، در برابر درجه حرارت از 20--20 تا +80 st مقاومت می کند . قلاب فلزی دارای روکش کرومی است. پشته غیر رسانا از نایلون ساخته شده است ، در برابر درجه حرارت از -20 تا +120 st مقاومت می کند و از شکست و استحکام تغییر شکل به راحتی جلوگیری می کند.

c) ویژگی نگهداري كليد: هنگام باز بودن قفسه ، كليد قابل حذف نيست.

د) چاپ لیزر و حکاکی آرم در صورت لزوم.

ه) کلیه رنگهای مختلف موجود.

قسمت ن O

مواد shackle

A (mm)

ب (میلی متر)

C (mm)

مشخصات

WCP25S

 

فولاد

41

45

25

پشتیبانی از کلید به طور یکسان ، کلید متفاوت ، سیستم دارای کلید اصلی و استاد بزرگ.

 

WCP38S

41

45

38

WCP76S

41

45

76

WCP25P

 

نایلون

41

45

25

WCP38P

41

45

38

WCP76P

41

45

76

نقص تجهیزات ترمیم نمی شود

تاریخچه تصادفات:

در فوریه 2004 ، هنگامی که اپراتور یانگ در حال بارگیری صفحه استیل پشتی بود ، متوجه شد که یک صفحه سیلانت در صفحه استیل پشتی وجود دارد. یانگ به طور غیرقانونی سر را به داخل تجهیزات برای بازرسی داخلی سوق داد ، زیرا تجهیزات در آن زمان در حالت اتوماتیک قرار داشتند. در طی روند بازرسی ، سر اسلحه تجهیزات به طور ناگهانی حرکت کرده و سر را گیر کرد. درمان اورژانس و با عجله به بیمارستان درگذشت.

علت تصادف:

1. تجهیزات با قالب به خوبی مطابقت ندارند و نقص هایی نیز دارند. جعبه فوم باید توسط اپراتور بررسی شود ، که این عامل اصلی تصادف است.

2. در حین کار خودکار تجهیزات ، اپراتور یانگ وارد تجهیزات برای معاینه شد و قواعد عملکرد ایمنی "هیچ بخشی از بدن مجاز به ورود به تجهیزات نیست" را نقض جدی کرد که دلیل اصلی این تصادف بود.

مسئولیت تصادف:

1. دلیل اصلی تصادف این است که بخش تجهیزات نتوانسته به موقع فوم را پیدا و نگهداری کند.

2. تصادف ناشی از نقض مقررات یانگ عامل اصلی این تصادف است و وی عمدتا مسئولیت آن را بر عهده دارد.

3- سرپرست تیم ، مسئول ایمنی و کارخانه فرعی بخش تجارت قادر به بررسی به موقع و متوقف کردن تخلف از قوانین و مقررات موجود در صحنه نیستند که این خود دلیل غیرمستقیم این تصادف بوده و مسئولیت مدیریت را بر عهده دارد.

هشدار تصادف:

1. مطابق با مقررات ایمنی و رویه های عملیاتی ، برای اطمینان از ایمنی خود و دیگران باید اساسی ترین شرایط را داشته باشند ، هرگونه سهل انگاری و سهل انگاری ممکن است به عواقب جبران ناپذیری منجر شود.

2. هر واحد باید اقدامات فنی را برای جلوگیری از بروز حوادث ، مطالعه و بهبود اقدامات غیرقانونی از جنبه های تجهیزات ، تأسیسات ، فناوری و غیره مورد مطالعه و بهبود قرار داده و ایمنی خود تجهیزات را بهبود بخشد.

ویژه با توجه به شرایط خاص شما طراحی شده است ، قفل ایمنی قفل قرمز ما ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی قفل ایمنی قفل ایمنی سفارشی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می کنیم ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: ایمنی تولید کنندگان قفل قفل ایمنی قرمز چین ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست