sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
پین ایمنی در خارج Mcb Lock Out

پین ایمنی در خارج Mcb Lock Out

شماره بخش: PIS مینیاتور قطع کننده اتصال مدار الف) ساخته شده از پلاستیک مهندسی تقویت شده نایلون PA. ب) برای اکثر انواع قطع کننده های مدار اروپا و آسیا اعمال می شود. ج) پیشنهاد می شود برای ایمنی بیشتر به یک قفل مجهز شوید. د) به راحتی نصب می شود ، نیازی به ابزار نیست. ه) می تواند قفل هایی با قطر غل و زنجیر تا 9/32 "(7.5 میلی متر) را بردارد. و) برای شکن های تک و چند قطب موجود است.

شرح


شماره قسمت: PIS

Lockout قطع کننده مدار مینیاتوری

الف) ساخته شده از پلاستیک مهندسی تقویت شده نایلون PA.

ب) برای اکثر انواع قطع کننده های مدار اروپا و آسیا اعمال می شود.

ج) پیشنهاد می شود برای ایمنی بیشتر به یک قفل مجهز شوید.

د) به راحتی نصب می شود ، نیازی به ابزار نیست.

ه) می توانید قفل های دارای قطر غل و زنجیر تا 9/32&را بگیرید. (7.5 میلی متر)

و) برای شکن های تک و چند قطب موجود است.

شماره قسمت

شرح

POS

POS (Pin Out Standard) ، 2 سوراخ لازم ، تا 60 آمپر مناسب است

PIS

PIS (پین استاندارد) ، 2 سوراخ لازم است ، تا 60 آمپر مناسب است

اسیر

POW (Pin Out Wide) ، 2 سوراخ لازم ، تا 60 آمپر مناسب است

TBLO

TBLO (Tie Bar Lockout) ، نیازی به سوراخ شکن نیست
گواهی صلاحیت

201812271427278040573_03

نمایشگاه

تولید کننده حرفه ای Lockout&؛ Tagout

ما هر ساله در بسیاری از نمایشگاه ها مانند A {0}} A inGermany ، Intersec در دبی ، Safety in Action سیدنی و Suntec سنگاپور و غیره شرکت می کنیم. اگر&# 39 هستید نیز به ما مراجعه کنید.


نمایش کارخانه

شرکت Lockey Safety Products Co. Ltd یک تولید کننده حرفه ای در چین است ، متخصص در تولید انواع محصولات قفل ایمنی برای جلوگیری از حوادث صنعتی ، که ناشی از انرژی غیر منتظره یا راه اندازی ماشین آلات و تجهیزات در اثر انتشار کنترل نشده انرژی است. ما انواع قفل ایمنی ، قفل شیر ، قفل شوک ، قفل برق ، قفل کابل ، جعبه قفل گروهی ، کیت قفل و ایستگاه را ارائه می دهیم. ما علاوه بر ارائه محصولات حرفه ای قفل ، ما همچنین قصد داریم توصیه های عملی شما را ارائه دهیم و یک راه حل ایمنی سفارشی متناسب با نیازهای شخصی شما ارائه دهیم. ما به هر دو شرکت بزرگ و کوچک ارائه می دهیم و دوره های آموزشی و آگاهی برای Lockout Tagout ارائه می دهیم.
در کنوانسیون و نمایشگاه شورای امنیت 2019 ایالات متحده ، OSHA نتایج ده استاندارد برتر بیشترین استناد را برای همه موارد نقض در صنعت که استانداردهای OSHA بر آنها اعمال می شود ، منتشر کرد. در سال 2019 ، OSHA نزدیک به 27،000 احضار احضاریه را در 10 گروه برتر خود صادر کرده است.

آمپ GG؛ nbsp؛

GG quot ؛ دانستن اینکه چگونه کارگران زخمی شده اند می تواند مسیری طولانی در جهت ایمن نگه داشتن آنها باشد ،"؛ دبورا آفرسمن ، رئیس و رئیس اجرایی NSC&# 39 گفت."؛ OSHA&# 39؛ s 10 برتر لیست مناطقی است که باید هوشیار باشند تا اطمینان حاصل شود که همه با خیال راحت هر روز به خانه می روند."؛

پاتریک کاپوست ، معاون آژانس برنامه ریزی اجرای OSHA&# 39 ، گفت که نتایج در طول سالها تغییر چندانی نکرده است. گرچه ممکن است به نظر برسد که یک رکورد شکسته بارها و بارها بازی شده است ، اما&# 39 واقعاً فرصتی برای کارفرمایان است تا با شناسایی فعالانه خطرات و آموزش کار ایمن کارکنان ، دیدگاه خود را در مورد ایمنی محل کار تغییر دهند.

آمپ GG؛ nbsp؛

کاپستر به صاحبان مشاغل و کارفرمایان توصیه می کند هنگام مرور لیست تخلفات ، رویکردی ساده داشته باشند."؛ لیست را بیرون بیاورید،"؛ می گوید Cappster."؛ محل کار خود را از لیست خارج کنید."؛ اینها مواردی است که OSHA کشف می کند."؛ آیا آنها این را در محل کار من پیدا می کنند؟ این محل خوبی برای شروع است."؛

آمپ GG؛ nbsp؛

در اینجا بیشترین استانداردهای مطابقت OSHA طی سال 2019 ذکر شده است. این لیست&# 39 نیست ؛ سال به سال تغییر زیادی نمی کند و این لیست همیشه شامل استانداردهای معماری (1926) و عمومی صنعتی (1910) است.

آمپ GG؛ nbsp؛

فقط یک تفاوت جزئی با لیست سال گذشته&# 39 وجود دارد. نه 5 Lockout / Tagout 2018 با یک مکان صعود به شماره. 4 ، تعویض مکان با محافظت تنفسی.

1. حفاظت از سقوط 1926.501

آمپ GG؛ nbsp؛

در طی چند سال گذشته ، بیشترین تخلف مربوط به حفاظت از سقوط بوده است. استانداردهای حفاظت از سقوط برای جلوگیری از سقوط ، که تنها حدود 40٪ از مرگ و میرها در صنعت ساختمان را تشکیل می دهد ، طراحی شده است. جای تعجب نیست که بیشتر سقوط ها در محل های کار مسکونی رخ می دهد ، جایی که نظارت کمی بر شرایط پیشگیری از سقوط وجود دارد.

به منظور جلوگیری از صدمات ناشی از سقوط و مرگ و میر ، ضروری است که کارفرمایان هنگام کار در ارتفاع ، از سیستم های محافظ ، شبکه های ایمنی یا سیستم های پیشگیری از سقوط شخصی برای کارگران استفاده کنند. کارفرمایان علاوه بر ارائه محافظت مناسب در برابر سقوط ، باید اطمینان حاصل کنند که همه کارمندان در مورد استفاده صحیح از حفاظت در برابر سقوط آموزش دیده اند و می دانند چه موقع از آن استفاده کنند.

آمپ GG؛ nbsp؛

OSHA الزاماتی را ایجاد کرده است که کارفرمایان را ملزم به محافظت ضد سقوط برای کارگرانی می کند که در سطوح ناپایدار یا در محل کار با کناره ها و لبه های محافظت نشده کار می کنند. کارفرمایان ممکن است آموزش های پیشگیری از سقوط را توسط پرسنل ذی صلاح ارائه دهند ، یا ممکن است از کارگران خود بخواهند دوره های آموزشی ساخت و ساز با پوشش خطرات سقوط و پیشگیری را در مرکز آموزش منطقه ای موسسه آموزش OSHA بگذرانند.

آمپ GG؛ nbsp؛

معمولاً قسمتهای استاندارد حفاظت از سقوط که به آنها استناد می شود ، شامل موارد زیر است:

پین ایمنی ما به طور خاص با توجه به نیازهای خاص شما طراحی شده است ، ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان حرفه ای محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما از فروش عمده پین ​​ایمنی سفارشی در قفل mcb ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می کنید ، و ما همچنین نمونه رایگان را ارائه می دهیم.
Hot Tags: پین ایمنی در خارج از MCB قفل کردن تولید کنندگان چین ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست