sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل قفل استیل عایق KD Abs Long Padlock

قفل قفل استیل عایق KD Abs Long Padlock

قسمت شماره: P76P 76mm پلاستیک قفل بلند ایمنی آستین بلند ، a) بدن نایلون تقویت شده ، مقاومت در برابر درجه حرارت از -20 تا + 80. قلاب فلزی دارای روکش کرومی است. پشته غیر رسانا از نایلون ساخته شده است ، در برابر درجه حرارت از -20 ℃ تا + 120 st مقاومت می کند ، و مقاومت و شکستگی تغییر شکل را به راحتی تضمین نمی کند. b) ویژگی حفظ کلید: هنگامی که قفسه باز است ، کلید نمی تواند برداشته شود. c) چاپ لیزر و حکاکی آرم در صورت لزوم. د) کلیه رنگهای مختلف موجود.

شرح


قسمت شماره:   P76P

قفل ایمنی قفل بلند 76 میلی متر پلاستیک

الف) بدنه نایلون تقویت شده ، در برابر درجه حرارت از -20 تا +80 st مقاومت می کند . قلاب فلزی دارای روکش کرومی است. پشته غیر رسانا از نایلون ساخته شده است ، در برابر درجه حرارت از -20 تا +120 st مقاومت می کند و از شکست و استحکام تغییر شکل به راحتی اطمینان نمی یابد.

b) ویژگی حفظ کلید: هنگامی که قفسه باز است ، کلید نمی تواند برداشته شود.

c) چاپ لیزر و حکاکی آرم در صورت لزوم.

د) کلیه رنگهای مختلف موجود.

 

قسمت شماره

شرح

مواد shackle

مشخصات

KA-P76S

کلید یکسان

 

فولاد

 

"KA": هر قفل قفل در یک گروه یکسان است

"P": بدنه قفل پلاستیکی لبه راست

"S": قلاب فلزی

 

سایر مواد قابل تنظیم هستند:

"SS": قلاب استیل

"BS": قلاب برنجی

KD-P76S

شناسه کلید

MK-P76S

Keyed & Alike / Differ

GMK-P76S

استاد بزرگ گراند

KA-P76P

کلید یکسان

 

نایلون

KD-P76P

شناسه کلید

MK-P76P

Keyed & Alike / Differ

GMK-P76P

استاد بزرگ گراند


P76PSYSTEM1.jpg کلید انتخابرسم ابعاد:
رسم ابعاد 1.png

drawing رسم ابعاد 1

P.jpg

سبک دیگر بدن:

قسمت نه. AP76SKA-RED , AP76SKD-RED , AP76SMK-RED , AP76SKAMK-RED، AP76SGMK-RED

IMG_1268.JPGIMG_1269.JPG


قفل بدنه:

2018060210193963122991.jpg

مطالعه موردی از Lockout Tagout2

مورد 2

شرح تصادف: zhang xx ، کارگر گروه توزیع شن و ماسه در کارگاه ریخته گری یک کارخانه ، اغلب اوقات صبح به کار می رود برای تعمیرات اساسی کابین داخلی دستگاه مخلوط کردن ماسه ، به منظور اطمینان از عملکرد طبیعی دستگاه در ساعات کاری.

برخی از روز ، ژانگ مو می آید به کاهش هسته ای ، باز کردن درب موتور مخلوط شن و ماسه به طور معمول ، اما بدون سوئیچ قدرت سوئیچ ، همچنین قطع نیست "کسی کار می کند به منع بستن" علائم هشدار ، وارد دستگاه در تعمیرات اساسی. او می ترسید که باز شدن دریچه ممکن است دیگران را تحت تأثیر قرار دهد. به عمد در را بکشید تا فقط فاصله 15 میلی متر باقی بماند.

پس از این گروه ، کارگران شن و ماسه را برای رفتن به محل کار مخلوط می کنند ، ببینند درب کابین باز است ، فکر کنید دیگران از کار بسته نشوند ، دقیق بسته نشوند ، درب کابین را فشار دهید تا هموار شروع به مخلوط کردن دستگاه شن و ماسه ، چرخش هورمون غلتکی ، سر ژانگ مو کنید که در داخل کار می کند برجستگی ژانگ به شدت مجروح شد.

علت تصادف: zhang نتوانسته است انزواى انرژی و برچسب قفل را طبق مقررات هنگام ورود به دستگاه برای نگهداری ، انجام دهد. وی برای اینکه دیگران را مطلع کند که وی در دستگاه حضور دارد ، مسئولیت اصلی را بر عهده گرفت. لی قبل از شروع تجهیزات ، تجهیزات را بررسی نکرد ، مسئولیت ثانویه را بر عهده گرفت.

روش بهبود: کارگران موظف هستند به طور جدی روش نشانگر Lockout را پیاده سازی کنند. هنگام ورود به دستگاه ، باید انرژی خطرناکی قفل شده و برچسب را در آن قرار دهید. قبل از شروع تجهیزات ، تجهیزات باید بررسی شوند تا از عدم وجود پرسنل و مواد خطرناک در منطقه خطرناک استفاده شود.


Hot Tags: قفل قفل استیل عایق KD Abs Long Padlock

ارسال درخواست