sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل ايمني فولکسيوم فولکس واگن 38mm

قفل ايمني فولکسيوم فولکس واگن 38mm

شماره بخش: CP38S Lockey 38mm فولاد ضد زنگ ایمنی قفل بدن تقویت شده نایلون، مقاومت در برابر درجه حرارت از -20 ℃ تا + 80 ℃. کلاه فولادی کروم است. غلاف غیر هدایت شده از نایلون ساخته شده است، مقاومت در برابر درجه حرارت از -20 ℃ تا + 120 ℃، اطمینان از شکستگی قدرت و تغییر شکل ...

شرح


شماره پرونده: CP38S

قفل ايمني فولکسيوم فولکس واگن 38mm

  1. تضعیف بدن نایلون، مقاومت در برابر درجه حرارت از -20 ℃ به + 80 ℃. خرپای فولادی کروم است و به آسانی شکست خوردگی و تغییر شکل را تضمین نمی کند.

  2. نگهداری کلید: زمانی که کلاهک باز می شود، افراد نمی توانند کلیدی را بردارند.

  3. لیزر و آرم چاپ شده در قفل بدن در صورت لزوم در دسترس هستند.

  4. رنگ های مختلف بدن قفل را می توان انتخاب کرد.

شماره بخش

شرح

مواد زرهی

مشخصات

KA-CP38S

سیستم Alike کلید

 

فولاد

 

"KA": هر قفل در همان گروه یکسان است

"P": بدن قفل پلاستیکی راست

"S": خرچنگ فولادی

 

سایر مواد را می توان سفارشی کرد:

"SS": فولاد زنگ نزن

"BS": چنگال برنج

KD-CP38S

سیستم متفرقه

MK-CP38S

کلید و سیستم مشابه / متفاوت

GMK-CP38S

سیستم استاد بزرگ استاد

KA-CP38P

سیستم Alike کلید

 

نایلون

KD-CP38P

سیستم متفرقه

MK-CP38P

کلید و سیستم مشابه / متفاوت

GMK-CP38P

سیستم استاد بزرگ استاد

459.jpg
سیستم علامت گذاری کلیدی : سیستم عامل اصلی 1.jpg

1. Keyed Differ (KD): هر کدام از قفل ها به صورت متفاوتی کلید می شود، با 2 کلید در هر قفل عرضه می شود. 20000pcs بالابر شخصی موجود است

2. Keyed Alike (KA): هر قفل یکسان است. کلید 1 تمام قفل ها را در هر مجموعه باز می کند.

3. Differ & Master Key (KDMK): هر کدام از قفل ها به صورت متفاوتی کلید می شود، با 1 کلید در هر قفل عرضه می شود. یک کلید اصلی، هر کدام از این قفل ها را لغو می کند.

4. Alike & Master Key System (KAMK): هر قفل در همان مجموعه یکسان است. کلید master تمام مجموعه های Alike keyed را لغو و باز می کند.

5. سیستم اصلی سیستم استارت (GMK): هر قفل در یک مجموعه متفاوت است. کلیدی استاد بزرگ، تمام مجموعه های مختلف KDMK را بازنویسی و باز می کند.

ثبت نام کلیدی:

بسیار مهم است که هر کارمند در یک سایت دارای یک کلید قفل منحصر به فرد برای جلوگیری از تکرار کلید های تکراری از برنامه قفل کردن شما باشد. ما قول می دهیم که در صورت لزوم از کلیه و شماره های مختلف برای هر سفارش استفاده کنیم. علاوه بر این هر کلید می تواند در سیستم برنامه نویسی ما ثبت شود تا بتوانید همان کلید را هر زمان که لازم باشد مرتب کنید.


گزینه های رنگ:

P.jpg


گزینه های شکل بدن Padlock:


2018060210193963122991.jpg

به طور خاص طراحی شده با توجه به نیازهای خاص، قفل ایمنی قفل ایمنی 38mm فولاد ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات lockout در چین - LOCKEY. شما از قفل ایمنی فولاد 38mm فولادی قفل شده با قفل های فولادی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می شود و ما نیز نمونه رایگان را ارائه می دهیم.
Hot Tags: قفل فولاد 38mm فولاد ضد زنگ تولید کنندگان چین چین، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی، ارزان، قیمت، ساخته شده در چین، نمونه رایگان

ارسال درخواست