sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل ايمني فولکسيکس Lockmm 76mm فولکس واگن

قفل ايمني فولکسيکس Lockmm 76mm فولکس واگن

شماره بخش: CP76S Lockey 76mm فولاد ضد زنگ Safety Padlock تقویت شده بدن نایلون، مقاومت در برابر درجه حرارت از -20 ℃ تا + 80 ℃. کلاه فولادی کروم است. غلاف غیر هدایت شده از نایلون ساخته شده است، مقاومت در برابر درجه حرارت از -20 ℃ تا + 120 ℃، اطمینان از شکستگی قدرت و تغییر شکل ...

شرح


بخش شماره: CP76S

قفل ایمنی فولکسکوردی Lockmm 76mm

  1. تقویت شده PA66 بدن، که می تواند دمای از -20 ℃ تا + 80 ℃. خرپای فولادی کروم است، می تواند به راحتی شکستگی قدرت و تغییر شکل را تضمین کند.

  2. ویژگی Key Retain: هنگامی که کلاهک باز می شود، کلید را نمی توان منتقل کرد.

  3. چاپ لیزری و حکاکی آرم در صورت نیاز.

  4. همه رنگ های مختلف قابل انتخاب است.

شماره بخش

شرح

مواد زرهی

مشخصات

KA-CP76S

کلید سیستم Alike

 

فولاد

 

"KA": هر قفل همان کلید در یک گروه است

"P": بدن قفل پلاستیکی راست

"S": خرچنگ فولادی

 

مواد دیگر می تواند سفارشی ساخته شود:

"SS": فولاد زنگ نزن

"BS": چنگال برنج

KD-CP76S

سیستم های مختلف کلیدی

MK-CP76S

کلید و سیستم مشابه / متفاوت

GMK-CP76S

سیستم استاد بزرگ استاد

KA-CP76P

کلید سیستم Alike

 

نایلون

KD-CP76P

سیستم های مختلف کلیدی

MK-CP76P

کلید و سیستم مشابه / متفاوت

GMK-CP76P

سیستم استاد بزرگ استاد

453.jpg


سیستم علامت گذاری کلیدی : سیستم عامل اصلی 1.jpg

1. سیستم متفرقه (KD): هر کدام از قفل ها به صورت متفاوتی کلید می شود، با 2 کلید در هر قفل عرضه می شود. 20000pcs بالابر شخصی موجود است

2. سیستم Alike کلید (KA): هر قفل کلید همان است. 1 کلید کلیه قفل ها را در هر گروه باز می کند.

3. سیستم متفرقه و استاد کلید (KDMK): هر قفل به طور متفاوتی کلید می شود، با 1 کلید در هر قفل عرضه می شود. یک کلید اصلی، هر کدام از این قفل ها را لغو می کند.

4. Alike & Master Key System (KAMK): هر قفل در همان گروه یکسان است. کلید master تمام گروه های Alike keyed را لغو و باز می کند.

5. سیستم اصلی سیستم استارت (GMK): هر قفل در یک گروه متفاوت است. کلید master master تمام گروه های مختلف KDMK را لغو و باز می کند.

ثبت نام کلیدی:

مهم است که هر کارمند در یک سایت دارای یک کلید قفل منحصر به فرد برای کمک به جلوگیری از کلید های تکراری از خطر قفل شدن برنامه قفل شما باشد. ما قول می دهیم که در صورت لزوم از کلیه و شماره های مختلف برای هر سفارش استفاده کنیم. علاوه بر این هر کلید می تواند در سیستم برنامه نویسی ما ضبط شود تا بتوانید همان کلید را هر زمان که لازم باشد مرتب کنید.


گزینه رنگ:

P.jpg


شکل قفل شکل گزینه:


2018060210193963122991.jpg

به طور خاص طراحی شده با توجه به نیازهای خاص، قفل ایمنی قفل ایمنی فولاد 76mm فولاد ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما از قفل ایمنی فولادی 76mm فولادی قفل شده با قفل سفارشی عمده فروشی در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می شود و ما نیز نمونه رایگان را ارائه می دهیم.
Hot Tags: قفل 76mm فولاد کوپلینگ ایمنی قفل ساز چین، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی، ارزان، قیمت، ساخته شده در چین، نمونه رایگان

ارسال درخواست