sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل ایمنی پرده ای نایلون

قفل ایمنی پرده ای نایلون

شماره بخش: CP38PPU جدید پانل ضد زنگ نایلون پرده ایمنی قفل a) تقویت نایلون بدن، مقاومت در برابر درجه حرارت از -20 ℃ به + 80 ℃. کلاه فولادی کروم است. غلاف غیر رسانا از نایلون ساخته شده است، مقاومت در برابر درجه حرارت از -20 ℃ تا + 120 ℃، اطمینان از شکستن قدرت و تغییر شکل به راحتی نیست. ب) سیلندر برنج طولانی، مقاومت بالا، مقاوم در برابر سایش، ضد زنگ. آزمایش بیش از یک میلیون بار تکرارپذیر، با دوام در استفاده. ج) سیستم کلیدی بالا، KA، KD، MK، GMK در دسترس است. سیستم های مختلف و مقادیر مختلف می توانند سفارشی شوند. د) طرح پاپ آپ، پیچ و مهره به طور خودکار در هنگام باز کردن پاپ آپ. هنگام قفل کردن قفل را فشار دهید، برای قرار دادن و کشیدن هیچ کلید لازم نیست. الف) چاپ لیزری و حکاکی آرم در صورت لزوم ج) رنگ های مختلف موجود است. ج) سهام مناسب و تحویل سریع.

شرح

شماره پین : C P38P PU

جدید قفل ایمنی جدید پانل نایلون
a) تقویت نایلون بدن، مقاومت در برابر درجه حرارت از -20 تا +80 . کلاه فولادی کروم است. غلاف غیر هدایت شده از نایلون ساخته شده است، مقاومت در برابر درجه حرارت از -20 به +120 ، اطمینان از شکستن قدرت و تغییر شکل به راحتی نیست.

ب) سیلندر برنج طولانی، مقاومت بالا، مقاوم در برابر سایش، ضد زنگ. آزمایش بیش از یک میلیون بار تکرارپذیر، با دوام در استفاده.
ج) سیستم کلیدی بالا، KA، KD، MK، GMK در دسترس است. سیستم های مختلف و مقادیر مختلف می توانند سفارشی شوند.
د) طرح پاپ آپ، پیچ و مهره به طور خودکار در هنگام باز کردن پاپ آپ. هنگام قفل کردن قفل را فشار دهید، برای قرار دادن و کشیدن هیچ کلید لازم نیست.
الف) چاپ لیزری و حکاکی آرم در صورت لزوم
ج) رنگ های مختلف موجود است.
ج) سهام مناسب و تحویل سریع.

شماره بخش

شرح

مواد چاقو

مشخصات

KA-CP38S PU

کلید Alike

 

فولاد

 

"KA": هر قفل در همان گروه یکسان است

"P": بدنه پلاستیکی قفسه سینه راست

"S": خرچنگ فولادی

 

سایر مواد را می توان سفارشی کرد:

"SS": فولاد زنگ نزن

"BS": چنگال برنج

KD-CP38S PU

کلید های مختلف

MK-CP38S PU

کلید و Alike / Differ

GMK-CP38S PU

استاد بزرگ کلید

KA-CP38P PU

کلید Alike

 

نایلون

KD-CP38P PU

کلید های مختلف

MK-CP38P PU

کلید و Alike / Differ

GMK-CP38P PU

استاد بزرگ کلید

قفل کردن و باز کردن گردش کار

صفحه قفل را بردارید

(1) پرسنل قفل ساز باید ابتدا ابزار (تعمیر و نگهداری) را از منطقه کاری تجهیزات پاک کنند، تمام دستگاه های حفاظتی ایمنی را به موقعیت اصلی خود بازگردانند، سپس CARDS خود را قفل می کنند و «رکورد باز کردن» را پر می کنند.

(2) پرسنل قفل به صراحت تمام کارکنان آسیب دیده و دیگر کارکنان را برای پایان دادن به روش قفل انزوای آگاه می کنند؛

(3) پرسنل قفل باید قبل از شروع تجهیزات به دقت بررسی کنند تا اطمینان حاصل شود که هیچ کس در ناحیه خطرناک نیست.

9. یادداشت ها

(1) قفل و برچسب ایمنی باید همزمان استفاده شوند.

(2) تنها قفل شده است که حق قفل ایمنی و برچسب را بر روی قفل فردی یا قفل قفل جمعی برداشته است. تحت شرایط خاص، می تواند توسط دیگران تحت بازداشت وی حذف شود.

قفل کردن و باز کردن قفل مورد نیاز رکورد

1. قبل از عملیات، تمام نقاط قفل باید در لیست نقاط انزوای انرژی محرمانه Lockout توسط رهبر بخش یا سران گروه مشخص شود و پس از تأیید و تأیید توسط شخص فنی مسئول تعمیر و نگهداری، باید در جعبه قفل قرار داده شود.

2. پس از عملیات، کارکنان باز کردن باید قبل از باز کردن قفل باز شود

6. سایر الزامات

1. قفل جمعی، قفل فردی و "عملیات ممنوعه خطرناک" کارگاه متعلق به تجهیزات را نمی توان لغو کرد وقتی که کار در طول تغییر تغییر نکرده باشد؛ جانشین باید ابتدا از قفل شخصی خود در جعبه قفل جمعی کارگاه که تجهیزات به آن تعلق دارد استفاده کند، قبل از اینکه کارگر بتواند قفل شخصی خود را آزاد کند؛ فرد مسئول تغییر باید منتظر بماند تا فردی که مسئول تغییر است، جعبه قفل جمعی را در کارگاه تجهیزات قفل کرده و فرد مسئول این تغییر می تواند قفل شخصی خود را آزاد کند.

2. شخص مسئول واحد کارگاه و واحد تعمیر و نگهداری باید مسئولیت قفل کردن پس از انتقال را تحمیل کند و باید مراحل قفل در حال انجام را بررسی کند.

3. کلید اضافی برای قفل ایمنی:

(1) ممنوعیت نگه داشتن کلید یدکی قفل فردی ممنوع است. کلید یدکی قفل جمعی باید همراه با فهرست کاتالوگ قفل ها و به درستی در هر بخش کارگاه نگهداری شود تا مالکیت قفل ایمنی مشخص شود.

(2) کلید جدید تنها برای جایگزینی کلید قدیمی آسیب دیده استفاده می شود. کلید جریمه جایگزین به شدت ممنوع است. هنگامی که کلید از دست رفته غیرقابل برگشت است، قفل شخصی باید برای به روز رسانی سوابق به کارگاه بازگردد. قفل جدید توسط اداره امنیت صادر شده است.

3. کلید اضافی برای قفل ایمنی:

(3) برای قرض دادن کلید یدکی، فرم درخواست باید توسط کارکنان ایمنی کارخانه ما تکمیل و تایید شود. کلید رزرو باید به وظیفه بازگردد. سرپرست خط درخواستکننده رزرو کلید مسئول تأیید تکمیل فرم درخواست کلید رزرو و بازگشت کلید است.

(4) قبل از اینکه بتوانند بر روی سایت کار کنند، باید تمام کارکنان گمشده Lockout آموزش ببینند.


Hot Tags: پاپ آپ نایلون پرده ایمنی قفل - تامین کنندگان و تولید کنندگان چین - عمده فروشی - LOCKEY

ارسال درخواست