sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل ایمنی با پوشش ضد آلودگی سیاه

قفل ایمنی با پوشش ضد آلودگی سیاه

شماره بخش: P38SDP 38mm ضد قفل ایمنی فولاد ضد زنگ مواد: بدنه نایلون تقویت شده و فولاد کروم با عملکرد ضد گرد و غبار. شرح: a) به طور گسترده ای در صنایع شیمیایی، الکتریکی، خودرو، و غیره استفاده می شود. b) به راحتی انجام می شود c) با علائم هشدار دهنده مجدد، سایر موارد ...

شرح

قسمت شماره: P38SR1

قفل ایمنی با پوشش ضد آلودگی سیاه


مواد: بدن نایلون تقویت شده، مقاومت در برابر درجه حرارت از -20 ℃ تا + 80 ℃. خرپای فولادی کروم است و به آسانی شکست خوردگی و تغییر شکل را تضمین نمی کند. پوشش از سیلیکون غیر شفاف ساخته شده است.

P38SR1.jpg


P38SR1 套 .jpg

شرح:

a)       ویژگی ذخیره سازی کلید: زمانی که کلاهبرداری باز است، کلید را نمی توان برداشته است.

ب)       چاپ لیزری و حکاکی آرم در صورت لزوم.

ج)       طول ریش تراش: 25mm، 38mm، 76mm.

د)      انواع مختلفی از قفل بدن: همه رنگ های مختلف موجود است.


سیستم عامل اصلی 1.jpg


سیستم علامت گذاری کلیدی :

1. سیستم متفرقه (KD): هر کدام از قفل ها به صورت متفاوتی کلید می شود، با 2 کلید در هر قفل عرضه می شود. 20000pcs بالابر شخصی موجود است

2. سیستم Alike کلید (KA): هر قفل کلید همان است. 1 کلید کلیه قفل ها را در هر گروه باز می کند.

3. سیستم متفرقه و استاد کلید (KDMK): هر قفل به طور متفاوتی کلید می شود، با 1 کلید در هر قفل عرضه می شود. یک کلید اصلی، هر کدام از این قفل ها را لغو می کند.

4. Alike & Master Key System (KAMK): هر قفل در همان گروه یکسان است. کلید master تمام گروه های Alike keyed را لغو و باز می کند.

5. سیستم اصلی سیستم استارت (GMK): هر قفل در یک گروه متفاوت است. کلید master master تمام گروه های مختلف KDMK را لغو و باز می کند.


ثبت نام کلیدی:

مهم است که هر کارمند در یک سایت دارای یک کلید قفل منحصر به فرد برای کمک به جلوگیری از کلید های تکراری از خطر قفل شدن برنامه قفل شما باشد. ما قول می دهیم که در صورت لزوم از کلیه و شماره های مختلف برای هر سفارش استفاده کنیم. علاوه بر این هر کلید می تواند در سیستم برنامه نویسی ما ضبط شود تا بتوانید همان کلید را هر زمان که لازم باشد مرتب کنید.


مشخصات:

قطعه شماره

شرح

ابعاد (میلی متر)

38mm گرد و غبار فولاد ضد زنگ، بدن نایلون

A: B: C:

KA-P38SR1-RED

کلید رنگ یکسان است، رنگ قرمز

6 38 20

KD-P38SR1-RED

رنگ پریده، رنگ قرمز است

6 38 20

MK-P38SR1-RED

استاد و رنگ، قرمز رنگ

6 38 20

KAMK-P38SR1-RED

کلیدی به طور یکسان و کلید اصلی، رنگ قرمز

6 38 20

GMK-P38SR1-RED

سیستم کلید اصلی استاد، رنگ قرمز

6 38 20

همه رنگ ها در دسترس هستند، رنگ طبیعی: RED، YLW، BLU، آبی تیره، GRN، ORJ، PRP، BRN، BLK، WHT، GREY، دیگر رنگ ها را می توان سفارشی ساخته شده است.


شکل قفل شکل گزینه:


2018060210193963122991.jpg

به طور خاص طراحی شده با توجه به نیازهای خاص خود، قفل ایمنی ما با پوشش ضد گرد و غبار سیاه و سفید ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما از قفل امنیتی ایمن سفارشی با پوشش سیاه ضد گرد و غبار ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می شود و ما نیز نمونه رایگان را ارائه می دهیم.
Hot Tags: قفل ایمنی با تولید کننده پوشش محافظ سیاه و سفید سیاه چین، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی، ارزان، قیمت، ساخته شده در چین، نمونه رایگان

ارسال درخواست