sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل سوپاپ دریچه فلنج قابل تنظیم

قفل سوپاپ دریچه فلنج قابل تنظیم

شماره پیستون: FBVL01 تنظیم سوپاپ دریچه سوپاپ سوپاپ سوپاپ سوپاپ سوپاپ سوپاپ سوپاپ سوپاپ سوپاپ سوپاپ سوپاپ سوپاپ سوپاپ سوپاپ سوپاپ سوپاپ سوپاپ شیر سوپاپ سوپاپ دستگاه های قابل تنظیم و جهانی برای انعطاف پذیری بیشتر در دسترس هستند. a) ساخته شده ...

شرح


شماره قطعه: FBVL01

قفل سوپاپ دریچه فلنج قابل تنظیم

دستگاه های قفل سوپاپ انواع بسیاری از سوپاپ های تحت فشار را از جمله سوپاپ، شیر پروانه ای، سوپاپ سیلندر، سوپاپ سوپاپ، شیر پلاگین و پنوماتیک متوقف می کنند. دستگاه های قابل تنظیم و جهانی برای انعطاف پذیری بیشتر در دسترس هستند.

a)       ساخته شده از ضد ABS

ب)       حداکثر تا 1 قفل قفل را با حداکثر قطر 8 میلیمتر قفل کنید.

ج)       موجود در رنگ قرمز، رنگ های دیگر را می توان سفارشی، ارائه برچسب های انگلیسی.

 

شماره بخش

شرح

FBVL01

مناسب برای 6.35mm (1/4 ") به 140mm (5") فلنج توپ دریچه

FBVL01.jpg56.jpg

به طور خاص طراحی شده با توجه به نیازهای خاص خود، قفل شیر سوئیچ فلنج تنظیم شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY ساخته شده است. شما از قفل سوپاپ قابل تنظیم قابل تنظیم با قیمت مناسب با کارخانه ما ساخته شده در چین و همچنین نمونه رایگان نیز ارائه می شود.

به طور خاص طراحی شده با توجه به نیازهای خاص خود، قفل شیر سوئیچ فلنج تنظیم شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY ساخته شده است. شما از قفل سوپاپ دریچه فلنج قابل تنظیم با قیمت مناسب با کارخانه ما ساخته شده در چین ساخته شده و ما نیز نمونه رایگان را ارائه می دهیم.
Hot Tags: چین چین، تامین کنندگان، کارخانجات، عمده فروشی، سفارشی، ارزان، قیمت، ساخته شده در چین، نمونه رایگان، چین چین نرخ بازار ورود خریدار ورود به سیستم بار:

ارسال درخواست