sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Gate Valve Lockout Tagout Loto

Gate Valve Lockout Tagout Loto

قفل دریچه شیر قابل تنظیم a) ساخته شده از ABS با دوام. ب) می تواند به همراه قفل قفل مجهز شود. قفل قفل قفل قفل حداکثر قطر 3/8 "(10 میلی متر). ج) می تواند آزادانه در اطراف چرخ سوپاپ پوشانده شده و چرخانده شود و قابل تنظیم باشد تا بتواند طیف وسیعی از دسته های سوپاپ را در خود جای دهد.

شرح

قسمت شماره: AGVL01

قفل دریچه قابل تنظیم

الف) ساخته شده از ABS با دوام.

ب) می تواند به همراه قفل قفل مجهز شود. قفل قفل قفل قفل حداکثر قطر 3/8 "   (10 میلی متر)

ج) می تواند آزادانه در اطراف چرخ سوپاپ پوشانده شده و چرخانده شود و قابل تنظیم باشد تا بتواند طیف وسیعی از دسته های سوپاپ را در خود جای دهد.

 

قسمت شماره

شرح

AGVL01

مناسب برای دسته شیر 1 " تا 6 1/2 " قطر

سیستم مدیریت ایمنی کارت عملکرد

دامنه 1

این سیستم برای استفاده روزانه از صفحات بهره برداری از تجهیزات الکتریکی و مکانیکی در شرکت و مدیریت ایمنی عملکرد برقی که توسط تیم مدیریت تجهیزات انجام می شود قابل استفاده است

2. هدف

استفاده از صفحات کار را استاندارد کنید تا از ایمنی شخصی هنگام کار و نگهداری تجهیزات اطمینان حاصل شود.

3. مسئولیت

بخش تجارت مسئولیت نظارت و مدیریت تولید ، توزیع و استفاده از عملیات CARDS را بر عهده دارد.

اپراتورهای تجهیزات الکتریکی و مکانیکی و تیم مدیریت تجهیزات مسئول ذخیره و استفاده از عملیات CARDS هستند.

محتوای 4

4.1 ساخت هیئت مدیره تجهیزات تجهیزات

4.1.1 در صورت نیاز به تجهیزات جدید اضافه شده یا اصلاح شده ، باید صفحات بهره برداری تجهیزات را تهیه کند ، مدیر دپارتمی که تجهیزات در آن قرار دارد ، باید لیست صفحات بهره برداری تجهیزات را به دپارتمان تجاری ارسال کند ، که این لیست را مطابق با لیست تهیه می کند.

4.1.2. صفحات بهره برداری از تجهیزات ، که توسط تیم مدیریت تجهیزات جمع آوری شود قبل از اینکه تجهیزات به طور رسمی مورد استفاده قرار گرفته و در مرحله آزمایشی مورد استفاده قرار گیرد ، اضافه یا تغییر دهید. پس از اجرای آزمایشی ، تیم مدیریت تجهیزات باید صفحات عملیات را به اپراتورها منتقل کند.

4.1.3 در صورت پیدایش صفحه عملیات تجهیزات آسیب دیده ، گمشده یا از بین رفته ، مدیر کارگاه لیستی از صفحات بهره برداری تجهیزات را که باید تعویض شود تهیه می کند و آن را به اداره تجارت ارائه می کند.

4.1.4 هنگامی که تجهیزات جدید قبل از اتمام صفحه کارکرد تجهیزات جدید نیاز به استفاده و بهره برداری دارند ، می توان از صفحه عملیات موقتی تجهیزات صادر شده توسط بخش تجارت استفاده کرد ، و تجهیزات بدون مجوز قابل اجرا نیستند (به جز در موارد تصادف یا اورژانس)؛ اگر کارت عملکرد تجهیزات در شیفت شب از بین رفته باشد ، این موقعیت تنها پس از تأیید و صدور "کارت عملکرد تجهیزات موقتی" قابل اجراست ، اما "کارت عملکرد تجهیزات موقتی" که توسط رهبر شیفت صادر شده است فقط در طول معتبر است. تغییر

ویژه با توجه به نیازهای ویژه شما طراحی شده است ، قفل دریچه قفل شیر قفل ما ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی سفارشی قفل دریچه شیر محور تولید شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما خوش آمدید ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: تولید کنندگان لوتوچوو مارک قفل شیر دریچه تولید کنندگان چین ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست